2733
2734

اگه گریه کنی سبک میشی.. ولی من نمیتونم گریه کنم چون گریم نمیاد😓............... 

بابام، مسئولِ مسئولیتام نیست...:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس ما سوپاپ اطمينان داره . موقع غم و شادي زياد اشگ ميريزيم . اشگ شوق . اشگ خنده . اشگ گريه . و ... . احساس كه زياد ميشه يعني دوپامين زياد شده . دوپامين بايد برسه به 100 كه اشگ آدم در بياد . حالا اگر احساس برسه به 90 بايد چي كار كنيم ؟ هم غمگينيم هم گريه مون نمياد . بايد برسونيش به 100 . بشين در مورد بدبختي و مشگلاتت فكر كن . يه مقدار بيشتر بايد تمركز كني . برو تو اتاقت و در هم ببند و به غم و غصه ها فكر كن . گريه ت كه گرفت اشگ چشمت پر از دوپامينه . گريه كردي و سبك شدي ديگه به غم و غصه ها فكر نكن . بزار احساسي كه رسيده به 10 همونقدر بمونه . دوباره به مشگلاتت فكر نكن كه برسه به 20 و 30 و 40 و ... . مشگل خيلي ها اينه كه 10 بار گريه ميكنن ولي بازم گريه شون ميگيره . از بس به مشگلات فكر ميكنن . بعد از گريه ديگه نبايد به چيزي فكر كني . 

2731

سلام اسما جونم از آرمیتا خبر داری؟ 

حساب کاربری واگذار شده🌼مادر نیستم اما زمانه مادرانه مهربانی به من آموخت ،با چشم هایی تا صبح بیدار تو را تیمار گرم تو تب کنی من وجب به وجب مراقب پیشانی و دل کوچکت باشم ❤از خون نمیترسم ولی سرخی را برخلاف همه ی عاشق های رمانتیک کوچه و بازار شهرت دوست ندارم ❤بی اعتنا به سکه های آخر ماه با جان و دل تا جان دارم بی اعتراض پرستار دل پر درد توم ❤
آرمیتا کیه؟  شما اسم منو از کجا میدونید؟

آرمیتا دانشجوی پزشکی بود 

حساب کاربری واگذار شده🌼مادر نیستم اما زمانه مادرانه مهربانی به من آموخت ،با چشم هایی تا صبح بیدار تو را تیمار گرم تو تب کنی من وجب به وجب مراقب پیشانی و دل کوچکت باشم ❤از خون نمیترسم ولی سرخی را برخلاف همه ی عاشق های رمانتیک کوچه و بازار شهرت دوست ندارم ❤بی اعتنا به سکه های آخر ماه با جان و دل تا جان دارم بی اعتراض پرستار دل پر درد توم ❤