2733
2734

یه چند وقتیه یک ویدیو  مرموز از قرائت قرآن در یوتیوب در چنل saraali  با عنوان ( قرآن برای خوابیدن ) 

پخش شده 

نکته مرموز ویدیو اینجاست که حین قرائت قرآن کریم در پس زمینه ویدیو صدای زنی با زمزمه های بی مفهوم و ترسناک شنیده میشه که مثل اینکه داره دعا میخونه ( جادوی سیاه ) ، این حرومزاده حین قرائت سوره مبارکه بقره طلسم به آرامی زمزمه میکنن تا شخصی که میخواد به خواب بره رو ، روح و روانشو با جادوی سیاه داغون کنن .....

هدف از این ویدیو ترساندن مردم و دوری از قرآن هست 

... پس لطفا دقت کنید تا وارد بازی کثیف اینا با قرآن نشید 

ویدیو یتوب چنل با چهره این آقا رو گوش ندید 

اگه الان این ویدیو در یوتیوب جست و جو کنید هنوز وجود داره ........ 

و اینکه بگم اصلا ترسید ، سوره بقره دفع کنند تمام شر و طلسم هاست ، این افراد با خودشون چی فکر کردن که چنین ویدیو هایی قرار میدن 

الله بزرگ تر و قوی تر از این حرفاست و مواظب تمام بندگانش هست 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ چیزا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
اصلا متوجه نشدم  یعنی چی موقه قراعت چه صدای میاد؟؟

صدای زمزمه یه زن که داره دعا میخونه ، کاملا واضحه ، اگه میخواید برید گوش کنید 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
2706