2733
2734

مثلا رنگارو یاد دادم قبلا..

چیا یاد بدم.مفهوم اعداد تا ۱۰ رو هم میخام یاد بدم.

دیگه چی..مداد رنگی هم خریدم براش میخام رنگامیزی رو هم شروع کنم..

دیگه چیا..

اینم بگم ترکی زبان مادریمونه باید فارسی رو هم یاد بدم..هووووووف

اضطراب گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میخواستم بگم دوزبانه ش کن که دیدم فارسی و ترکی خودش هست کافیه

دختر من دوزبانه انگلیسیه

ولی شما باید از همون اول هم فارسی باهاش حرف میزدید هم ترکی نه فقط زبان مادریتون که الان براش سخت بشه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

دخترم همسن پسرته ،رنگها کامل بلده به انگلیسی هم رنگها رو میگه ،اعداد انگلیسی بلده بشماره ،حروف انگلیسی بلده بخونه ،گاهی هم بعضی حرفا رو تو نقاشی های مینویسه

شعرم بلده

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

ینی فارسی بلد نیس؟؟؟؟

والا منم میخاستم یاد بدم ی مربی آموزشی گفت ک نباید زیاد یاد داد چون زده میشه بذار ی چیزایی رو پیش دبستانی یاد بگیره ک براش تازگی داشته باشه

همین ک اعداد تا10 ورنگها ونقاشی بلد باشه کافیه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

کنترل دستشوییش مخصوصا تو روز. مراقب وسایلش بودن یه توضیح مختصر راجبه حفاظت از جای خصوصی. طعم ها،رنگ ها، فصل ها، بعضی مدلای ماشین.اعداد رو ،کتاب رنگ امیزی و خمیر بازی واسش بگیر.پازل بگیر.اسم میوه ها

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

پسرمن هنوز ۳سالش نشده حرف انگلیسیو کامل میگه اعدادو میشماره چندتا کلمه انگلیسی بلده رنگارو کاممل میدونه اسم بعضی از ماشینارو میدونه کامل فارسی صحبت میکنه ترکی هم بلده نمیدونم بزارمش مهد یا نه میگم کوچیکه ازیطرفم خییلی علاقه داره ولی اصلا دل به رنگامیزی نمیده خوشش نمیاد 

زبان فارسی یاد بدید عزیزم 

مفاهیم چپ و راست و زیر و رو و قبل و بعد و بالا و پایین رو..

کمتر و بیشتر رو.

اعداد رو در قالب بازی ، مثلا حینی که دارید سفره میکشید قاشق بدید دستش بگید تو هر بشقاب یدونه قاشق بذار

کنار هر بشقاب یدونه لیوان بذار 

دوتا از گلدونا رو تو اب بده و فلان 

ک هم بازی محور باشه و تکلیفی نباشه هم تو بازی براش جا بیفته و‌موندگار بشه تو ذهنش

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706