2733
2734

معمایی هیجان انگیز فیلم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

درام هیجان انگیز لطفا

مثلا مثل فیلما سکوت ( همون که یه موجوداتی حمله میکنن ب شهر و کل شهر باید سکوت باشه تا حمله نکنن)

مثلا فیلم هیچ کجا( همون که یه زن تو کانتیر رو دریاس و بچشو ب دنیا میاره)

اینجور فیلما دوست دارم

ژانر اجتماعی و درام فیلم و سریال ، رمان و کتاب هرچی بلدین خوشحال میشم بگین

Manchester by the Sea

The Hours

A Beautiful Mind

کتاب 

مردی به نام اوه 

مغازه خودکشی

اتاق

دخترم نگاه به اسمم نکنین😂
orphan2009

یه توضیح راجبش میید

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
درام هیجان انگیز لطفا مثلا مثل فیلما سکوت ( همون که یه موجوداتی حمله میکنن ب شهر و کل شهر باید سکوت ...

orphan۲۰۰۹ رو پیشنهاد میدم و فیلم مکان اگر ندیدید

رمان بخش دی هم خیلی جذابه حتما فرصت کردی بخون

یه توضیح راجبش میید

یک خانواده ای هستن می‌خوام بچه ای رو از پرورشگاه به سرپرستی بگیرن و این بچه در ظاهر و جسم هشت سالسا ولی در اصل ۳۲ سالشه که کارهای وحشتناکی در طول فیلم انجام میده خیلی خیلی فیلم غیرقابل پیش بینی هست (بیشتر نمی‌گم اسپویل نشه برات)

یک خانواده ای هستن می‌خوام بچه ای رو از پرورشگاه به سرپرستی بگیرن و این بچه در ظاهر و جسم هشت سالسا ...

وای پستشو اینستا دیده بودممم

🤩 مرسیییییییی

ترسناکه خیلی؟

orphan۲۰۰۹ رو پیشنهاد میدم و فیلم مکان اگر ندیدید رمان بخش دی هم خیلی جذابه حتما فرصت کردی بخون

اهل رمان نیستم

فیلم اگه بیشتر باز میشناسید جالب باشه معرفی کنید ممنون میشم

2706