2733
2734

چقدر دلم یه آدم شبیه خودمو میخواد

یه کسی که دنبال تجربه و 

وقت گذرونی نباشه ...

یه نفر که با خنده هام بخنده 

و علت ازم نخواد ...

منو بلد باشه

بدونه که اگه فهمید دوستش دارم

نباید خودشو گم کنه

نباید ازم فاصله بگیره ...

باید بدونه اگه یه روز فهمید وابستشم

کاری نکنه روزی خودمو صدبار سرزنش کنم

باید بدونه که اگه گذاشتم بیاد تو زندگیم

واقعا روش حساب کردم 

یعنی منو بلده ...

یدونه که نباید برسه اون روز که

به خودم بگم چی تو خودش دید که رفت ؟

باور کن احساس میکنم کسی نمیفهمه منو ..

دلم میخواد اعتماد کنم ولی نمیتونم

تو این روزا ادما بیشتر حرفن

فقط بلدن بگن دوستدارم

دوستدارمای بدون شناخت و فقط 

از دیدن چهارتا جذابییت ...

من دلم یکی شبیه خودمو میخواد

یکی که بدون ترس بهش تکیه کنم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضیا ارزش برگشت رو ندارن 

من خودم گفتم بره تهدیدش کردم ک بره برای شرایط نمیتونست بمونه وگرنه اوم بدی نبود ابدا

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
2731
چقدر دلم یه آدم شبیه خودمو میخواد یه کسی که دنبال تجربه و  وقت گذرونی نباشه ... یه نفر که با ...

تاثیر گذار بود 

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
چقدر دلم یه آدم شبیه خودمو میخواد یه کسی که دنبال تجربه و  وقت گذرونی نباشه ... یه نفر که با ...

نه واقعا علاقه داشت منم بد نبودم شرایط بد بود 

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
تاثیر گذار بود 

امیدوارم خدا بهت یکی رو ببخشه 

که پای بد و خوبت، کم و زیادت،

غصه و شادیت، پای پستی و بلندیت بمونه..

زمین خوردی کنارت بشینه و 

بلند شدی برات دست بزنه...

یکی که نره،یعنی نخواد که بره،

حتی اگه همه برن..

امیدوارم خدا 

بهت یکی رو ببخشه که بمونه، 

چه برنده باشی چه بازنده... 

چه تو اوج آسمون باشی 

چه ده طبقه زیر زمین..

خدا بهت ببخشه ؛ یکی رو که رفیق باشه واسه لحظه لحظه ی زندگیت..

و بعد از قبولی در رشته پزشکی در تخصص و فوق تخصص قبول بشی چون لایق این مهم هستی 

امیدوارم خدا بهت یکی رو ببخشه  که پای بد و خوبت، کم و زیادت، غصه و شادیت، پای پستی و بلندیت ب ...

دمت گرم ، فقط آخری 

واقعا تاثیر گذار بود جدای از شوخی 

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
امیدوارم خدا بهت یکی رو ببخشه  که پای بد و خوبت، کم و زیادت، غصه و شادیت، پای پستی و بلندیت ب ...

می تونم یک سوالی بپرسم داداش ؟

بفرمایید 

چطوری یک نفر رو فراموش کنم و روی درسم متمرکز شم و همینطور استفاده مکرر از گوشیم رو کم کنم . 

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

چطوری یک نفر رو فراموش کنم و روی درسم متمرکز شم و همینطور استفاده مکرر از گوشیم رو کم کنم .  م ...

سلام

اگر واقعا هدف برایت مهم باشه روش تمرکز می‌کنی 

پس کمی در رفتارتان برای رسیدن به مقصود تمرکز کن 

سلام اگر واقعا هدف برایت مهم باشه روش تمرکز می‌کنی  پس کمی در رفتارتان برای رسیدن به مقصود تم ...

مهمه هدفم ‌ ولی تمرکزم رو از دست دادم