2752
2734

بدون اینکه رابطه ای داشته باشیم قبل از ازدواج .هیچ گونه دوستی و دوست داشتنی در کار نیست.

از آشناهامونه . فوراً ازم خواستگاری کرد

ادامه نسل

رابطه

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواستگاری کرد جهت آشنایی بیشتر نه اینکه همین فردا برین عقد کنین 

دمش گرم که اتفاقا اینجوری اومده جلو نه اینکه بخواد بازیچه قرارت بده 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

عشق چیه؟!❤️

یه سری از ادما 

تو زندگی هممون با بقیه فرق دارن...

خوب بودنشون قشنگه

نگرانیهاشون قشنگه 

حتی بی تفاوت بودنشون هم قشنگه

خندیدن و دعوا کردن باهاشون قشنگه

هر چقدر هم ازشون ناراحت باشی فقط 

کافیه بهت زنگ بزنن یا ببینیشون یا حتی 

فقط بهت پیام بدن دیگه همه چیز یادت میره 

بعضی از آدمها که انگار به روحت گره خوردن 

نمیتونی هیچ وقت از دوست داشتنشون دست برداری

احتمالا این خصوصیات شما باعث این عمل شده 

دلش زن مبخواد ززززززن می فهمی زن دوست داره😄😄😄

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706