2752
2734

من کلا هیچوقت هیچ رابطه ای با هیچ پسری نداشتم واسه همین نمی‌دونم پسرا چجورین تو این زمینه 

الان خواستگارم از جلسه دوم آشنایی علاقه اش رو نشون میده البته زیاده روی نمی‌کنه در حد اینکه میگه به دلم نشستی و...خوشم اومده ازتون و یکم داره عجله می‌کنه در این راستا و میخواد زود همه چیو پیش ببره 

امشبم قرار بود بره ماموریت مامانش پیام داده به مامانم میگه پسرم گفت دخترتون براش دعا کنه،اونم مامانش پیام داده چون یه بار بهم گفت میخواستم پیام بدم بهتون بهش گفتم پیام رو بزارید هروقت رسمی شد بدید واسه همین خودش پیام نداده

درحالی که من هنوز دارم فکر میکنم اصلا بهش جواب مثبت بدم یا نه ولی این انگار از الان منو زن خودش می‌دونه😐😂

احساس عذاب وجدان میگیرم وقتی انقدر تفاوت هست بین احساسمون ....این عادیه که انقدر زود ازم خوشش اومده و انقدر عجله داره؟مدل پسراست کلا ؟نکنه زودگذر باشه این احساسش و جوگیر شده باشه؟

پسرا دوست دارن سریع طرف مقابل را تحت تاثیر قرار بدن و این طبیعیه. اما معمولا به مرور زمان از این هیج ...

ممکنه یه احساس کاملا زودگذر باشه؟میدونم دخترا اگه عاشق بشن حتی اگه یکم از این هیجاناتشون کاسته بشه حسشون ولی همونه،پسرا رو ولی نمی‌دونم میترسم کلا یه حس زودگذر باشه و من که باهاش همراهی کنم بعدش کلا از بین بره حسش و پشیمون بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه یه احساس کاملا زودگذر باشه؟میدونم دخترا اگه عاشق بشن حتی اگه یکم از این هیجاناتشون کاسته بشه ح ...

هرچیزی امکانش هست. اما پسرا هم اگه واقعا عاشق بشن، برای عشقشون میجنگن و حسشون ازبین نمیره. 

من نمیدونم تو چه مرحله ای از آشنایی هستید و ملاک هاتون چی هست. فقط وقت بذار و زود تصمیم نگیر. بهش فرصت بده. تحت نظر خانواده ها بیرون برید و بیشتر آشنا بشید. 

اگر از نظر ظاهری و مالی مورد تایید هست، خیلی با جزئیات به رفتارش توجه کن.  ببین با خانواده خودش و شما با احترام صحبت و رفتار میکنه. شما را اولویت اولش میذاره و... 

سعید خارجی سابق هستم... 
2731