2752
2734

بازم این 😑

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امشب هرجاشرکت کردم تعطیل شد🤣🤣تاامدم نظربدم ترکید🙂

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 
2731
جان؟

بیبلا❤️

ببین من ۹ماه با پسری تو رابطه بودم مجازی

وفادار بودم چون بیرون جایی نمیرم خدایی

کار پسریم ندارم

اینم اول شروع کرد درد و دل و دوستی بعد عشق شد

اصلا عشق نبود من فقط دلم سوخت

بشدت مودی بیخیال یدفه میرفت

بارها بهش پیام دادم ک چیشده دلیلش چیه اینکارات

راست نمیگفت

دیگه یهفته پیش کات کردم چون واقعا اون شخصیی ک میخام نیست

ولی خیلی ب روحم اسیب زد

نوشته بودی رها کردن

ینی خودت باشی منتظر نیستی طرف تاوان پس بده؟

بیبلا❤️ ببین من ۹ماه با پسری تو رابطه بودم مجازی وفادار بودم چون بیرون جایی نمیرم خدایی کار پسریم ...

نه چون از اولش می‌دونم طرف مودیه

و دمدمی مزاج

پس به احتمال زیاد خب این رابطه ته نداشت

خب تو اون رابطه نه تو علاقه چندانی داشتس نه اون

تو حساس شدی که مثلا ولت کرده

درحالی که اصلا اینطوری فکر نکن خوب شذ که تموم شد

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
نه چون از اولش می‌دونم طرف مودیه و دمدمی مزاج پس به احتمال زیاد خب این رابطه ته نداشت خب تو اون ر ...

اخه کلی بهم قول دادیم حتی گفتم میریم تراپیست ک خوب شی

ناراحتم ک براش نگرانی بیخود داَشتم

ارع دوست قدیمیش گفت بشدت مودیه و سر ب زیر

حتی با هرکی وارد رابطه شه موقته چون خودشو لایق حس خوب نمیدونه🥲

ولی لیاقت نداشت بخدا

بنظرت برگشت کلا جوابش ندم؟ و رهاش کنم

یا یجوری انتقام بگیدم

اخه کلی بهم قول دادیم حتی گفتم میریم تراپیست ک خوب شی ناراحتم ک براش نگرانی بیخود داَشتم ارع دوست ...

راهش کن چون ادم دمدمی مزاج سخت عوض میشه 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706