2733
2734
عنوان

کپک اسلایم چه رنگیه؟:)))))))

97 بازدید | 11 پست

اقا رو اسلایم دختر کوچیکم یه دونه سیاه هست ک نمیدونم کپکه یا یچیزی افتاده توش،نشسته داره گریههه میکنه قانعم نمیشه😭😭

کپکش سفیده یا سیاهه؟

همون قسمت بکن بنداز دور

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم اخه یکم سرش از اسلایمه بیرونه..حالا میخوام اون قسمتو بردارم بدم بش از گریه بیوفته،ولی بگم دس ...

اسلایم کپک نمیزنه اخه خوراکی هم نیست که مهم باشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
اسلایم کپک نمیزنه اخه خوراکی هم نیست که مهم باشه

یبار سرش آب یخ ریخته یود قاطی نکرده بود،کلشش کپک سفید زده بود از رطوبت

یعنی فرص کن دو هفته تو یه لیوان آب بمونه بعددد باهاش بازیم کرده بود وقتی کپکاش کم بود گفته حتما کفه🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

از ترس اینکه دوباره کپک بزنه بازی کنه باهاش تا چند وقت نگرفتم براش دیگه

یبار سرش آب یخ ریخته یود قاطی نکرده بود،کلشش کپک سفید زده بود از رطوبت یعنی فرص کن دو هفته تو یه لی ...

جدی! نمیدونستم کپک میزنه اسلایم

عاقا من رو اسلایم حساسم و هنوز که هنوزه بعضی وقتا واسه خودم میگیرم بگو‌ با اسلایم قشنگ برخورد کنه اخه کی اب میریزه🥲😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎