2752
2734

الان دوهفته بود با ی پسر دیگه حرف میزدم ولی حس می کنم اصلا نمی تونم اونو فراموش کنم  خیلی عجیبه برام 

حس می کنم دیگه هیچکس رو نمی تونم مثل اون دوست داشته باشم 🥺🥺

حالا نمیدونم به اون بنده خدا چجوری بگم نمی تونم به خدا فراموش کنم     خیلی این پسره  پسر  آقا و خوبیه  خیلی کاری و نماز خون و باادب و باتربیت و باشخصیت  اصلا خیلی خوبه😭ولی من نمی تونم اونو فراموش کنم و اشتباه کردم با این پسره هم حرف زدم 

لطفا توهین نکنید 🙏🙏

عزیزم هنوز چهارماه گذشته، زمان خودش حستو نسبت بهش عوض میکنه

اره اصلا نمی تونم بپذیرم همش میگم کاش پیام بده همش میگم کاش الان اینستا رو باز کنم ببینم پیام داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اصلا نمی تونم بپذیرم همش میگم کاش پیام بده همش میگم کاش الان اینستا رو باز کنم ببینم پیام داده

ببین عادیه، وقتی یه مدت با یکی صحبت کنی  خواه ناخواه حس وابستگی پیدا میکنی 

ببین عادیه، وقتی یه مدت با یکی صحبت کنی  خواه ناخواه حس وابستگی پیدا میکنی

اره دقیقااااااا الان هم  نمی تونم این پسره رو بپذیرم واقعا نمی تونم به غیر اون کسی رو دوست داشته باشم نمیدونم چجوری به اون پسره بگم می خوام فعلا سینگل باشم حالا بعدا خدا ببینم چی می خواد 

اونو بیخیال شو الان رفته با کسی دوست شده 

نمیدونم به خدا   اگر بفهمم با کس دیگه ای دوست شده به خدا بیخیال میشم  ولی حس می کنم نرفته فعلا تو رابطه ای 🥲🥲🥲نمیدونم شایدم رفته

فراموش میکنی بدیاشو یادت بیار بالاخره بی عیب که نبوده و دعا کن و قلبا از خدا بخواه از یادت فراموش ب ...

به خدا خیلی دوست دارم فراموش کنم اما نمیشه    اره بدی که زیاد داشت اما خاطره ها داغونم کزده عروسک هایی که بهم داده بود یا گردنبند و تولدی که براش گرفتم کلی خوش گذشت اصلا بغض می کنم یادشون می افتم

2706