2752
2734

۹ماهه با همیم خ ابراز محبت میکرد هربار دعوا کردیم من قهر یا کات گفتم شبش پیام اشتی میداد الان یکماهه تقریبا دعواهامون خ زیاد شد و علاقش کم منتظر پیام و اشتی کردن منه و واس اولین بار هفته پیش اون پیشنهاد کات داد ولی بعدش باز اشتی کردیم 

الان چندروزه محلش نمیدم ن پیام ن زنگ اونم همینطور 

شرایط خودمونو ب ی خانمی همسن خودم گفتم خانم تحصیلکرده لیسانس حقوق گفت اجتمالا واست دعا گرفته وگرن اصلا در شان همدیگ نیستین

اینک خالش اهل دعاست رو خودش گفته بهم چون شوهر سابقمو بعد ۶سال زندگی فهمیدم واسم دعا با لباس زیرم گرفته بود الانم ب این پسره شک کردم 

شدیدا خوابش سبکه کم خوابه ۳شب میخوابه تا ۷ونیم ۸

گاهی کمتر 

یکروز دوروز نمیخوابه

دیپلمه من ارشدم وضع مالیش معمولی درامد ماهی ۲۰ ی ماشین پژو 

من دوتا اپارتمان ارث و ۳دانگ مغازه درسم تموم بشه میرم طرح بعدش مطب بزنم ایشالا

اخلاقش مودیه قهروکه اجتماعیه رفیق باز ولی لوس 

چهره قد کاملا معمولی من بهترم 

خانواده من اشفته مادرم دخالتگره 

خانواده اون ظاهرا اروم تو دوران دوستی فهمیدم خودش و مادرش قرص اعصاب میخورن 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی از شهر خودتون کسی نیست  من سراغ دارم موکل داره

شهر خودم کسی رو نمیشناسم ۳سال پیش ی اقایی بود پرسیدم گفت موکل نداره واسم سرکتاب باز کرد همش درست 

واس خواهرمم باز کرد درست 

موکل دار خطرناکه؟؟

شهر خودم کسی رو نمیشناسم ۳سال پیش ی اقایی بود پرسیدم گفت موکل نداره واسم سرکتاب باز کرد همش درست&nbs ...

شمارشو ندارم پاک شده از گوشی قبلیم

شهر خودم کسی رو نمیشناسم ۳سال پیش ی اقایی بود پرسیدم گفت موکل نداره واسم سرکتاب باز کرد همش درست&nbs ...

نه موکل دار همه چیز رو از موکلش میپرسه البته بجز سرکتاب چون سرکتاب قرانیه ولی کارش خیلی قویه طلسم و دعاهای که دعانویس ها نمیتونن انجام بدن رو میگن برید موکل دار انجام بده کارش بدون نتیجه نیست خلاصه

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.