2733
2734

بینیم افتضاح شده

حالم خیلی داغونه 

افسردگی گرفتم بخدا 

6 ماهه عمل کردم ی روز خوش نداشتم همش گریه افسردگی گوشه گیری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عکس بزار ببینم  همین چیزا باعث میشه قوز دماغمو به عمل ترجیح بدم...

قوز کمش شیکه اتفاقا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ملوم نیست ورمه یا ن دردی ک ندارم 😭

اسی مشکلش چیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عکس بزار ببینم  همین چیزا باعث میشه قوز دماغمو به عمل ترجیح بدم...

ربط به دکترم داره..بعصیا برای عمل کردن حاضرن هرکاری کنن و دکتر براشون مهم نیست..بعضیام چون پولشون کمه میرن پیش یه دکتری که هیچی بلد نیست

ملوم نیست ورمه یا ن دردی ک ندارم 😭

اینکه همش ورمه

من جهیزیه ام 💁                                                          ای ببخشید اشتباه شد منظورم این بود که من در حال خرید جهیزیه ام 🥺😍.                                                        لطفا کوچیک ترین نکته در مورد خرید جهیزیه ،مارک وسایل رنگ وسایل یا هر چیزی که می دونید اما فک میکنید بی ارزش هست به من بگید اخه کسی رو ندارم که نظر بده و راهنمایی ام کنه 😔                                                                      در حال حاضر دارم در مورد خرید خرد کن برقی و چرخ خیاطی اطلاعات جمع میکنم هر اطلاعاتی داشتید لطفاً بهم بگید               ممنون دوستای گلم 💐
برا منم کمه...  و به گفته ی اطرافیان زیبام

منم عین شما دقیقا

2706