2733
2734
عنوان

شوهرم مریضه میترسم کاری کنه

345 بازدید | 31 پست

دو سالی هس ازدواج کردیم همچیش خوبه

جز اینکه هر وقت بریم خونه مامانم ابرومو میبره

من داداشم خیلی فضوله یعنی خیلی ها

ولی خب بچس۷سالشه باش لج میکنه داداشم فشش میده

اینم جلو مامان بابام میگیره میزنتش 

یعنی تو دلم مونده یبار داداشمو نزنع من حتا داد میزنم سرش

میگم ناکارش نکنی

دیشب رفتیم خونه اقاش گرف خواهر۴سالشو کتک زد

گریه کرد حالا رفته بودیم بعنی عیادت مریض

الانم خونه مامانم بودم کتک زد داداشمو

بابام داد و بیداد کرد چرا نمبزارید بخوابم

من رفتم بمیرم از دسش مردک مریض

هرکیو میبینه میگ باید ادب شه خونوادشون تربیت نمیکنه

میگم مگ باباشی خو ب تو چ 

فردا بچه بیارم میزنه ناکارش میکنه

به مادرشوهرم بگم؟باش در ارتباط نیستم یعنی دعوامون نشده ولی خیلی وقته حالشو نپرسیدم فقط از اون حساب میبره 

الانم با این همه اقا قهره موندم بخدا

فکر کنم یه دلیل مناسب و خوب داری که فعلا بچه دار نشی. مشخصه اعصاب بچه رو نداره و روش تربیتیش کتکه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توروخدا بچه دار نشیا 

خواهشا لطفا وقتی یکی از پدر یا مادر مشکل روانی دارن یه بچه بی گناهو نیارید 

شرط بزار شوهرت بره خودشو درمان کنه بعدا بچه دار بشید 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

شوهر شما برادر ۷ سالتونو کتک می‌زنه ؟

در عجبم از مادر و پدرتون که چطور اجازه میدن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

حرف شوهرت رو به مادرش بگو .همین جمله که بچه تربیت نشده اون باید تربیتش کنه ..به مامانش بگو نمیتونی رفتارپسرش رو تحمل کنی وقتی میترسی بچه دار بشی ..چون پسرش فک می‌کنه تربیت فقط زدنه

2706