2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره کمال گرایی و ترس مانع پیشرفته 

ولی خوب همین شروع کزدن یعنی اینکه دو قدم جلو افتادی حداقلش اینه با مخ میخوری زمین و دفعه بعد برات درس عبرت میشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
اره کمال گرایی و ترس مانع پیشرفته  ولی خوب همین شروع کزدن یعنی اینکه دو قدم جلو افتادی حداقلش ...

من آدم به شدت ترسو استرسی هستم براهمین همیشه یاکاراموبه پایان نمیرسونم یاازترس خرابش میکنم

من آدم به شدت ترسو استرسی هستم براهمین همیشه یاکاراموبه پایان نمیرسونم یاازترس خرابش میکنم

منم همینجوری بودم ضربه سنگینی خوردم از این کمال گرایی و ترس از شروع و الان یکم سرتق و نترس شدم 

و یه کاری که شروع میکنم میگم تهش خراب میشه خراب شدن بهتر از هرگز شروع نکردنه چون که حداقل با خراب کردن یه چیزی یاد میگیرم ولی با شروع نکردن روی نقطه صفر باقی میمونم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
دقیقا امشب تصمیم گرفتم منم پررونترس باشم 

ببین هیچ وقت هیچ وقت اونجوری که ما میخوایم نمیشه دقیقا 

چون خلقت بر پایه نقص هست 

قرار نیست کامل باشیم 

دنبال کامل بودن و بی نقص بودن نباش ....

زیبایی زو در نقص ها ببین و شروع کن 

از موندن روی نقطه ی صفرم خسته شدم 

خارج شو از حریمی که برای خودت ساختی 

از شکست نترس ..