2752
2734

چیکار کنم..خودمم اعصابم خورد شده..

باید تا الان یاد میگرفت؟ در هم برهم میگه..

مثلا رنگارو بلده..آدرسا رو خداروشکر زود یاد میگیره..

ولی چرا اعدادو نمیتونه بشموره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم درهم برهم میگه 

ولی انگلیسی تا ده بلده

بذار پیش دبستانی که رفتن یاد میگیرن

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2731
پسر منم درهم برهم میگه  ولی انگلیسی تا ده بلده بذار پیش دبستانی که رفتن یاد میگیرن

عزیزم یچی بگم..شوهرم منو به استرس انداخته..میگه سال بعد میره پیش دبستانی این هنوز یاد نمیگیره اعدادو 

ربطی نداره بعضی بچه ها حفظیاتشون خوبه بعضی نه ،دختر من سه ساله و شش ماهه تا بیست بلده بشماره ولی ادرس بهش یاد ندادم بلد نیست

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
عزیزم یچی بگم..شوهرم منو به استرس انداخته..میگه سال بعد میره پیش دبستانی این هنوز یاد نمیگیره اعدادو ...

بیخیال زوده فشار نیارین به بچه

من فقط کاردستی باهاش کار میکنم انگشتاش تقویت شه

کلاس انگلیسی هم میفرستم

مهد فرستادم یاغی شد دیگه نمیفرستم🥴

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2706