2733
2734
عنوان

دوستم مخفیانه ازدواج کرده

440 بازدید | 30 پست

چندسال پیش ک دوستم ایران بود یه دپس پسر داشت که خیلی پولدار بود اما خانواده ی خوبی نداشت پسره و خلافکار بودن

مامان پسره میره با مامان دوستم صحبت میکنه و وقتی مامان دوستم میفهمه اینا از چه خانواده این دوستمو مجبور میکنه ک کات کنن

دوستمم تقریبا ۱ سال با پسره کات بود ولی طاقت نمیاره و به پیره پیام میده و باز باهم دوست میشن تا اینکه پسره برای تحصیل میره روسیه

دوست منم یهو تصمیم میگیره باهاش بره و بدون اینکه خانواده اش بدونن با پسره داره میره میگه میخوام برم روسیه دندون بخونم

خلاصه که این دوتا میرن روسیه باهمم خونه میگیرن

اوایل همه چی خوب بود تا اینکه یه دوست دیگم که اونم روسیه درس میخونه گفت شنیدم این دوتا ازدواج کردن

پدر و مادر دوستم همکار و دوست پدر و مادر خودم بودن به مامانم گفته خیلی غیر مستقیم بپرسه ک دوستم با کی خونه گرفته و این چیزا و اینکه ازدواج نکرده و این داستانا ک مامان دوستم گفت نه بابا توی خوابگاهه

و یهو اون یکی د‌وستم ک روسیه بود با اینا تو یه هتل باهاشونه«اینا ماهانه هتل اجاره میکنن ارزونتر از خونه در میاد»

میگه که پسره دوستمو هرروز کتک میزنه و داد و بیدادشونه

امروزم دوستم استوری گذاشت از خودشون استوری گذاشت توی کلوز فرند و دیدم حلقه دستشه

یکی دوبارم ب خودم گفت که دوس داره برگرده ایران ولی خانواده اش قبول نمیکنن«به منم نگفته که ازدواج کرده»خیلی دلم براش میسوزه

بنظرتون به مامانش بگم؟مامانش تقریبا همکارمه و باهاس خیلی اوکیم

حس میکنم خیلی اوضاع دوستم در خطره😑نمیدونم چیکار کنم براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور بدون اجازه پدر عقد کرده ، حتما به بزرگترش بگین

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

نمیدونم والا دوراهی بدیه از یه طرفم ممکنه بگی عصبانی شه خدای نکرده سکته ای چیزی کنه بیفته گردن تو 

از یه طرفم.....

بنظرم به صورت ناشناس بهش بگو

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
تا حوری های روسی هست این باید هی کتک بخوره 🤣

باکتک خوردنش موافق نیستم خاک توسرمردی که کتک میزنه اما خدایی چه جاییم رفته پراز داف نچرال روسبی همه سفیدوچشم درشت چشم رنگی وناززر 🤣🤣🤣🤣

اره بگو بنظر من 

چون احتمال اینکه سرزنش نشه واقعیت رو نمیگه به خانواده اش 

شاید احتیاج به کمک داشته باشه 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706