2752
2734
عنوان

کسی کار با زبان پایتون بلده؟

76 بازدید | 18 پست

اگه کسی بلده میشه راهنماییم کنه؟ یا دوس داره یاد بگیره یا غلاقه داره باهم یاد بگیریم؟

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حال یادگیری هستم. 

میشه به منم کمک کنی منم در حال یادگیریم؟ علاقه زیادی دارم و دوس دارم خد اموز و با کمک بقیه یاد بگیرم

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
2731
من جاوا و html , css , سی ++ اینا رو دوره دیدم... متاسفانه مابقیش خورد به کنکورم و کشیدم کنار... ولی ...

اگه شروع کردی هر کمکی بهم کنی ازت یاد بگیرم باعث افتخارمه

میشه به منم کمک کنی منم در حال یادگیریم؟ علاقه زیادی دارم و دوس دارم خد اموز و با کمک بقیه یاد بگیرم

هنوز اول کار هستم.  از یک کلاس ان لاین دارم یاد می گیرم. ١٠٠ جلسه است و من تازه جلسه ١٠ هستم.

توصیه ام این هست که کلاس ان لاین برید حداقل. بعد هم اینکه اگر زبان انگلیسیتون خوب هست، یوتیوب منابع بسیار زیادی هست که میشه مجانی استفاده کرد. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
لطف شماست ولی خب سریعتر از من شروع خواهید کرد و براتون آرزوی موفقیت دارم

مرسی بازم شماکه تا الان این زبان هارو یاد گرفتید یادگیری از شما برای من باغث افتخاره

هنوز اول کار هستم.  از یک کلاس ان لاین دارم یاد می گیرم. ١٠٠ جلسه است و من تازه جلسه ١٠ هستم. ...

مرسی ممنونم بازم خشحال میشم من شما چیزی یاد بگیرم ممنونم بابت منابع ععرفی کردید

هدفتون چیه از یادگیری این زبان ؟

امنیت سایبری باز بودن زبانش و بعد اون میخام htmlو جاوا رو یاد بگیرم

منظورم اینه برای کار و درآمد میخواید یاد بگیرید ؟

من شخصن نه یخواطر علاقه به هک و نفوذ دوست دارم یاد بگیرم و اصلن رشتمم این نیست اما علاقم شدیده

من شخصن نه یخواطر علاقه به هک و نفوذ دوست دارم یاد بگیرم و اصلن رشتمم این نیست اما علاقم شدیده

ولی حب کسی که حدفشه هم درامد خوب داره هم سختی چون برای خک نفوذ امنیت سایبری تو ایران قانونی نیست و برای تست حتی باید از سایت خارجی استفاده کنی

2706