2752
2734
عنوان

دوستان عزیز این دو شب شب مقدسیه 😅

139 بازدید | 14 پست

تا میتونید دعا کنید الان همه دارن دینی میخونن (به جز من )فضا معنویه دعا ها مستجاب میشه   

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا شما بگین من دینی ادامه رو بخونم یا فیزیک یا ریاضی یا زبان بخونم؟😂بیشتر نمیتونم تاپیک بزنم گفتم منم از فضا استفاده کنم😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
 برا ماهم دعا کن🤣💚

خودم نیاز به دعا دارم    هیچ نخوندم منتظر بشه فرداشب ساعت ۲ نصف شب تو گل عین .... گیر کنم پاشم بخونم 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
یعنی چی؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟چطور؟؟؟🙄🤔

اولین امتنان دینیه و اگه دقت کنین تاپیکا یکی درمیون درمورد امتنانای نهایی و دینیه😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
حالا شما بگین من دینی ادامه رو بخونم یا فیزیک یا ریاضی یا زبان بخونم؟😂بیشتر نمیتونم تاپیک بزنم گفتم ...

چمیدونم فقط مث من نباش پاشو بخون افرین دختر خوب   

خودم نیاز به دعا دارم     هیچ نخوندم منتظر بشه فرداشب ساعت ۲ نصف شب تو گل عین .... ...

طبق امضات الان فحش بدم؟یا عین ادم میشینی میخونی؟ای که نفرین عامون برتو باد من الان دینی جلومه دعاهام قبول میشه پاشو درس بخون

طبق امضات الان فحش بدم؟یا عین ادم میشینی میخونی؟ای که نفرین عامون برتو باد من الان دینی جلومه دعاهام ...

تو دیگ  خودت میتونی معجزه کنی چون کتاب مقدس جلوته      فش بده امیدوارم پاشم بخونم خرم

عزیزن التماس دعا  

2706