2733
2734

به پیشنهاد خودم

افتاد جرعت که من باید به پسر عموم میدادم ساعت یک شب بود شماره کراشمو از اینستا پیدا کرده بودم که معروفم هست😵

قبا بهش زنگ زده بودم 

ولی اینبار فرق داشت به پسر عموم گفتم زنگ بزن باهاش احوال پرسی کن زنگ زد اونم خیلی مهربون و ریلکس ج میداد که پسرعموم گند زد به همچی گفت اقای فلانی اونم گفت نه اشتباه گرفتی و قطع کردن

فق طپسر عموم میگفت داداش چه خبر اونم میگفت سلامتی خبری نیس

و منی که فشارم افتاد🥺آخه بچم صداش خیلی خوب بود اصلا نپرسید تو کی که زنگ زدی 😂🥺🥺🥺ولی نمیدونم چرا ساعت یک شب دیشب بیدار بود🤬😂😂😂🤣🤣

و اما میرسیم به جرعتی که پسر عمم داد به من 

خیلی بیشور گفت فکر کن غازی یه تخم مرغ آورد گفت برو اینو تخم بزار 

خدارو شکر همون لحظه مامانم صدا زد که میخواسم بریم وگرنه معلوم نبود چی میشد😂😂😂😁😁

یه سوال بنظرتون کارم بد بود گفتم زنگ بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اینکه جذابه و هیجان داره اما دوست ندارم اش

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2731
🤣🤣🤣 چند سالته؟ خیلی احساساتی هستی

۱۸😁😁

بماند دیشب فشارم افتاد پسر عموم که اینجوری تا آخر باز ینیگام میکرد🤕🥴 البته خودش نمیدونست شماره کراشمو بهش دادم

اینکه قربون صدقش میرم چیکار کنم اصلا دارم دیوونه میشم😂😂

بچه ها جمله اول رو کامل بخونین من کامل نخوندم تو افق محو شدم نکته انحرافی داره 😂

ساعت یک شب😂😂

خسته نباشید بابا نزدیک شیش نفر بودیم طبقه پایین والدین حضور داشتن اینکه ساعتو گفتم منظورم کراشم بود که تا اونموقعه بیدار بود مشکوک نیس؟؟؟😂😂😂🤣🤣

بازی و یا زنگ زدن ؟

فرق نمی کنه این بازی باعث می شه حریم ها بشکنه . رازها  فاش بشه . کسی که راضی نداشته باشه و همه ی اسرارش معلوم بشه  ضربه پذیر خواهد شد و البته چیزهای دیگه ....... 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
فرق نمی کنه این بازی باعث می شه حریم ها بشکنه . رازها  فاش بشه . کسی که راضی نداشته باشه و همه ...

دقیقا خیلی حوصلمون سر رفته پیشنهاد بازی هم خودم دادم فقط بخاطر اینکه زنگ بزنیم بهش

راستش مشهدی منم اینستام کار نمیکنه ترسیدم اتفاقی براش افتاده باشه بخاط سیل گفتم اینجوری میشه بهش زنگ زد خودمم دوست ندارم بهش زنگ بزنم 

ولی فکر عاقلانه ای بود نه???😂😂😂😂😂🤣

2706