2752
2734
عنوان

احساس میکنم مریض شدم!!🥲🤢

150 بازدید | 43 پست

من قبلا خیلی غذا می‌خوردم 

اما جدیدا فقط شاید در روز ۵۰۰ تا کالری مصرف کنم تا نزدیک هزارتا قبلا کمتر از ۱۵۰۰ می‌خوردم خوابم نمیبرد 🫤

بعد صبح ها خیلی گشنم میشه ولی باز زیاد نمیخورم بقیه روز رو 

خیلی برام عجیبه

تازه جوش چونه هم نزدم که تابحال نزده بودم تو عمرم

نمیدونم همدردی راهنمایی چیزی لطفااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موی زائد روی چونه شکم کشاله ران و کلا پرمویی داری؟ خشکی پوست وز شدن موچی؟ قائدگی نامنظم لکه بینی ؟ ...

تو از کجا میدونی یا خدا🫤🫤

کلا بدنم پرموعه شکم و ران و کمر و ...ولی چونه و گونه هام پرزیه مو نیست در واقع

بعد جدیدا پوستم خشک شده و قرمز با اینکه در واقع پوستم چربه

قاعدگی هم مثلا ۵ روز اینا جلو عقبه

ولی بشدت پرخاشگر و کم تحمل شدم بدم میاد از خونه برم بیرون 

موی زائد روی چونه شکم کشاله ران و کلا پرمویی داری؟ خشکی پوست وز شدن موچی؟ قائدگی نامنظم لکه بینی ؟ ...

تازه میل خیلی شدیدی هم چند هفته هست به شکلات پیدا کردم و بستی با اینکه اصلا زیاد علاقه به شیرینی ندارممم

تو از کجا میدونی یا خدا🫤🫤 کلا بدنم پرموعه شکم و ران و کمر و ...ولی چونه و گونه هام پرزیه مو نیست ...

😄😄تازه من خییییلی چیز دیگه رونگفتم خوابت تنظیم نیست بیخوابی داری فشارت میفته کمر درد داری پریودای دردناک جوش روی کمر بدن استرس زیاد درد قفسه سینه ببین برو ازمایش کامل علییییی خصوص هورمون بده حتمااااا هورمون یادت نره روز فک کنم دوم تا پنجم پریود دکتر بهت میگه اونموقع وقته ازمایش هورمونه به احتمال زیاد تنبلی تخمدان داری و شایدم درکنارش تیروئید کم کار اینا هممممه نشانه هاشن که به صورت نهفته اس تا نری ازمایش بدی سونو بدی نمیفهمی

😄😄تازه من خییییلی چیز دیگه رونگفتم خوابت تنظیم نیست بیخوابی داری فشارت میفته کمر درد داری پر ...

بزار نفس بکشم بخدا اشک تو چشمامه

خوابم کلا نامنظم هست یا زیاد میخوابم یا کم یا روز کلا میخوابم یا شب

کمرم همش جوش میزنه

فشارمو نمی‌گیرم نمیدونم

پریود هامم حتما باید. قرص بخورم تا درد نکشم

قفسه سینمو سمت چت امروز به خواهرم گفتم درد می‌کنه 🥲😭😭

شیما جان لطفاً بگو دلیلش چیه استرس گرفتم 

استپ وزنی میگیری بیخودی وزنت میره بالا خارش بدن لک پوشتی جوش بدن ضعف سردرد صورت پف کرده دلت هوری میریزه ببین برو حتما ایتی که گفتمو ازمایش بده دعا کن منا که هرچی زودتر تنبلی درمان بشه و متوجه بشی برد کردی البته تنبلی درمان نمیشه مزمنه و تاحد زیادی میتونی کنترلش کنی ولی حالا یه سریا ادعا دارن با طب سنتی اصلاح تعذیه ورزش و.... که واقعانم نتیحه داره تو کنترل شدنش اما نمیدونم واقعا ازته درمان میشه یا ن پزشکا که میگن فقط کنترل میشه  کرد

😄😄تازه من خییییلی چیز دیگه رونگفتم خوابت تنظیم نیست بیخوابی داری فشارت میفته کمر درد داری پر ...

من آزمایش کلی میدم دکتر میگه ارومیه مشکلی نداری

ببار دی کم بود اوکی شد

هورمونی بلد نیستم

یا خدا 😭😭

بزار نفس بکشم بخدا اشک تو چشمامه خوابم کلا نامنظم هست یا زیاد میخوابم یا کم یا روز کلا میخوابم یا ش ...

اینا بخاطر بهم ریختگی هورمونه توروخدا ناراحت نشو خوشحال شو که من سریع فهمیدم تو حالا حالاالا نمیفهمیدی مطمینم که نمیفهمیدی هیچکسم  حتی دکترام نمیفهمن بعضیاشون نترس که بیماری خطرناکی نیست که فقط تخمدانت کم فعالیت میکنن برو درمان که کیست و ناباروری نگیری از هرده تا زن یه نفر مبتلاست 0یز عجیبی نیست اصلاح سبک زندگی مثه رعایت کردن یه سری خوردن و نخوردن ها خیلیییی کمک میکنه علی خصوص ورزش 

2706