2752
2734
عنوان

بیست شدن دینی در یک روز

79 بازدید | 9 پست

کسایی که شروع نکردید...

ساعت ۶ صبح بلند میشید 

یک درس رو کامل میخونید

بعدش آیه های اون درس رو میخونید

نمونه سوال حل میکنید و تحلیل می کنید اینطوری بهتر تو ذهنتون میمونه

بعدش ۱۵ دقیقه استراحت کنید 

به این ترتیب درسای بعد رو میخونید

13درستون خیلی زیااادش تا ۱  ۲  شب تموم شه 

کارتون به صبحم نمیکشه اگر تند خوان باشین

برای دوازدهما

در لحضه زندگی کن فردایی وجود نداره
دوازدهم تجربی ک 10 درس داره 

انسانی رو میگه

ببین منو،اگه تو نمی‌فهمی که نباید خودتو تحقیر کنی، به جهنم، ولی بهت اجازه نمیدم کشورمو تحقیر کنی، اینجا 🤍⁦❤️⁩ایرانه⁦❤️🤍⁩،⁦ یادبگیر بهش احترام بذاری.   ✨به قول حاج قاسم✨ «وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، به جای تصویر من. چون ما برای نشاندن پرچم بر سر قله ده‌ها شهید دادیم تا بتوانیم این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من میخام ترمیم کنم یچیزایی هم تو ذهنم هس از پارسال

الان فقد درس ۱و۲ و۳ و۱۰ و خوندم

فنونم هبچی نخوندم هنور ولی ارایه‌هارو فولم

چجوری بخونم کخ واسه فنونم وقت داشته باشم🥲

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
برای خودتون زمان مشخص کنید بگید مثلا این یک درس رو تو ۱ساعت میخونم

بنظرت ۶ درس اولی رو فقط نمونه سوال

و سوالات قبل نهایی بخونم

و ۴ درس بعدی که بارم بندیش بیشتره بخونم

میتونم ۲۰ بشم؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸