2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

واسه پسرا باشگاه خوبه انرژیشون تخلیه میشه من فعلا هزینشو ندارم وگرنه حتما یه ژیمناستیک یا کاراته میفرستادم

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 

پسر یا دختر  

دختر نقاشی 

پسر فوتبال

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           
نه واقعا  اتفاقاورزش های رزمی نا خودآگاه فرمان پذیر ترت میکنه و اکثرارزمیکارها ارومن  ول ...

اهل موسیقی خیلی نیست.

توو ورزش هم یه چندبار کاراته رفت ولی علاقه ش به فوتبال خیلی بیستر بود فرستادیم فوتبال

شما رباتیک فرستادین توو این سن؟ خوبه؟

ممنمن پسر خالم تقریبا از ۷ سالگی رفت 

خودمم از 12سالگی تقریبا

اگه علاقه داشته باشه واقعا خوبه ذهنش شکوفا میشه و به سمت علم و اختراع و...  کشیده میشه 

البته اگه علاقه داشته باشه 

یه جلسه امتحانی ببرش سر کلاس بشینه ببین علاقه دارهو یا نه عزیزم

2706