2752
2734
عنوان

چه قدر از چتری زدن موهام راضیم 😁

151 بازدید | 10 پست

حالا آدم خیلی خوشگلی نیستم که بگم فلان و بهمان ولی حس میکنم بامزه ام کرده ...اینقدر این هفته همه بهم گفتم خودم ذوق ذوقیم که هیچ ...یه بعضیا هم کنجکاو شده بودن و میگشتن بنده رو پیدا کنن و محو شده بودن چند دقیقه ای 😂البته حقم داره ...دیگه شما تصور کنید بیشتر ملاقات های من و این فرد تو سخت ترین زمانای زندگیم بود ،و یه سری منو با کلی پشم روی صورت دیده 😬

بچه هم بودم چتری میزدم خیلی باحال بود ...

اونایی که میگن چتری خوب نیست برای این هستش که باید متناسب با صورتتون چتری کوتاه بشه ،اون مدلا که خیلی کوتاهه به اکثرمون نمیاد ،اتفاقا آخرین بار قبل از این سری که خودم کوتاه کنم ،مامانم حواسش نبود کلی کوتاه کرد ،تهش برای اینکه مرتب نشه اندازه ایناروس خدابیامرز شد جلو موهام و دقیقا شبیه اون شده بودم یه دورانی 😭فقط اون دوران خوشحال بودم که بیرون نمیرم 😂

ولی خوب وقتی همون مو بلند شد دیدم آرهههه ،اندازه ی چتری بسی مهم است ...

و الان پشیمونم که چرا این همه سال لذت این مدل مو رو از خودم گرفتم ...به نظرم میارزید اون سری که مامان خیلی کوتاهش کرد ،فهمیدم چه اندازه ای بهم میاد 

🤍🩶🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم توخونه زدم مامانم میگف خیلی مسخره شده بابام ولی خیلی خوشش اومد😂

منم خودم زدم 😬😂

فعلا به مامانم چیزی نگفتم، بابامم تا چند روز دیگه میاد میبینه 😂

🤍🩶🖤
دقیقا خوب کردی منم قبلا خیلییی دوست داشتم موهامم بلند بود هی میگفتم حیفه و... تا اینکه یک دفعه پسرو ...

موهای من سالهای سال پسرونه بود 😅یک سال گذاشتم بلند بشه ،باز دوباره رو آوردم به مدلای باب و اینا ولی جلوشو دیگه گفتم بذار خودم بزنم 😂

🤍🩶🖤