2733
2734

خودت عادتش دادی...بچه ها زود عادت میگیرن...

حالا باید یه مدت با عروسکو اسباب بازی رو زمین بشونیشو کم کم بخوابونیش...یکم طول میکشه ولی عادت میکنه

سعی کن زیاد بغلیش نکنی

اخر یک روز خسته میشود از نیامدنش.مگر یک آدم چقدر میتواند نیاید

عزیزم منم مشکل شما رو داشتم دخترم شش ماهشه و خیلی بی قرار بود

بردم دکتر یه شربت داد معجزه کرد اسمش کامی وی گیاهیه

الان دو ساعته خوابه خوشگلم😍😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عادت كرده ديگه،به نظر من نوزاد خيلي زود عادت ميكنه يعني كافيه يكبار روي پاهات تكونش بدي تا بخوابه ديگه ول كن نيست،يا يكبار بغلت كني و تكونش بدي كه آروم شه...پسر خاله ي من خيلي جيگره خالم از روز اول عادتش داد كه روي زمين بخوابه الان  يكسال و نيمشه خودش هروقت خوابش مياد يا بالش ببينه ميره سرشو ميذاره ميخوابه😍 گرسنه هم كه باشه اگه دلش شير بخواد ميگه شير اگه غذا بخواد ميگه هم هم😍 خدا به منم يه بچه اينجوري بده انشاالله

زندگی ، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد...
2738

این شربتی که دوستمون اسم برد خواب آور نیست دوستان

یه شربت گیاهی با ترکیبی از ترنجبین و زیره سبز و سیاهه

واسه دل درد ناشی از کولیک نوزادی استفاده میشه

خیلی هم بی ضرره و البته تأثیرش عالیه

باعث میشه بچه درد نداشته باشه واسه همین راحت میخوابه

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
عادت كرده ديگه،به نظر من نوزاد خيلي زود عادت ميكنه يعني كافيه يكبار روي پاهات تكونش بدي تا بخوابه دي ...

عزیزم به ذات خود بچه هم بستگی داره

بچه های رفللکسی یا کولیکی تحت هیچ شرایطی روی زمین آروم نمیگیرن

باید تکونشون بدی تا دردشون سبک بشه

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
این شربتی که دوستمون اسم برد خواب آور نیست دوستان یه شربت گیاهی با ترکیبی از ترنجبین و زیره سبز و س ...

اگه اینطور خوبه اخه یکی از دوستان گفت خواب اوره

زیادی خوب نباش ، داستان میشه   
این شربتی که دوستمون اسم برد خواب آور نیست دوستان یه شربت گیاهی با ترکیبی از ترنجبین و زیره سبز و س ...

دقیقا

دخترم روزا ۵ دقه میخوابید

پدرمو در اورده بود😨😨😨

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم