2752
2734

بسم الله الرحمن الرحیم.

خیلی ناراحتم واسه بابام تو رو خدا دعا کنید مشکلش برطرف بشه چکش برگشت خورده یکی از طلبکارا خیلی پا پیچه...

قفل قفل شده اوضاع مالیش.برای اون در اصل ختم برگزار کردم ولی کلا ممنون میشم دعا کنید برای خانواده امون پدرم مادرم خودم شوهرم و زندگی زناشوییم...

در راس همه اینها مشکل اساسی فعلی پدرم

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

الهی خدا کمک هممون کنه

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

الهی هرکس شرکت می کنه عاقبت به خیر بشه و خ ا خیلی زیاد کمکش کنه و اون هم نه مقطعی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۵مرتبه 

الهی که بحق رسول الله بزودی خدا گره از مشکلاتتون باز کنه 🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خواهش میکنم برای پدرم دعا کنید سیروز کبدی داره تو ای سی یو بستریه حالش خیلی بده ریه هاش سفید شده 😭 ...

الهی بی بی فاطمه زهرا دعا گوی حاجت روایی و شفای پدرت بشه.و نهایت مهربانیش نشونت بده و واسطه ی رحمت مضاعف خدا باشه برات

۵مرتبه  الهی که بحق رسول الله بزودی خدا گره از مشکلاتتون باز کنه 🤲 اللهم صل علی محمد وآل محم ...

الهی خدا همیشه دستگیرت بشه و همه غمهات ختم به شادی های از ته دلی و بزرگ بشه

۳ تا خوندم عزیزم انشالله حاجت روا بشی

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
۳ تا خوندم عزیزم انشالله حاجت روا بشی

خیلی ازت ممنونم الهی خدا به حق فاطمه زهرا مشکلاتت رو ختم به خیر و شادی و رضایت از ته دل بکنه عزیزم.الهی هم در مسیر زندگیت خیر ببینی و هم عاقبت خیر بشه.الهی بهترین انتخاب‌هایی تو زندگیت انجام بدی،الهی بهترین ها سر راهت قرار بگیره الهی زندگیت یه جور بشه از ته دلت با رضایت خداروشکر کنی بخاطر نعمات ناب و بزرگی که داری

الهی خدا همیشه دستگیرت بشه و همه غمهات ختم به شادی های از ته دلی و بزرگ بشه

ممنون عزیزم 🙏🏻

خوندم براتون، توکل به خدا 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خیلی ازت ممنونم الهی خدا به حق فاطمه زهرا مشکلاتت رو ختم به خیر و شادی و رضایت از ته دل بکنه عزیزم.ا ...

از تک تک کلماتت بغض کردم .ممنون دوست مهربونم.

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..