2733
2734

مثلا طرف خودش چیزیو بنویسه تو خواب یا موقعیتی که حال خودت نیستی ازت اثر انگشت بگیره مورد قبوله دادگاه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم توهم زدم بخدا😐

همون شب که تو ماشین دیدیش؟مگه جوهری بود سرانگشتت؟ بعد اگه برای بخشش مهریه و اینا فکر میکنی همچو کاری کرده که فکر کنم اون حتما باید دفترخونه و اینا برین

همون شب که تو ماشین دیدیش؟مگه جوهری بود سرانگشتت؟ بعد اگه برای بخشش مهریه و اینا فکر میکنی همچو کاری ...

ن خداروشکر دستم جوهری نبود ولی انقدر فکرو خیال کردم همش ذهنم درگیره

هانده جون تاپیکاتو خوندم. چند تا احتمال داره.

اول اینکه اگه واقعا از ته ته دلت هنوزم دوستش داری یه فرصت دیگه به خودت و اون بده.

اما اگه حس میکنی از سر هوس اومده ولش کن.

دوم اینکه من متوجه منظورت شدم که تو ماشین بوس و بغل بوده و اون چند تا نقطم که گذاشتی فهمیدم منظورتو یعنی فقط اون ارضا شده  و نمیخاد غیر از تو با یکی دیگه رابطه برقرار کنه پس یعنی هنوز بهت حس داره و فقط خاسته از طریق تو احساسشو ونیازشو رفع کنه چون پُر بوده.

سوم اینکه با اینکارش تورو هم ذهنتو درگیر کرده هم یاعث شده به سمتش کشش پیدا کنی بازم.

چهارم تو مگه طلاق توافقی نگرفتی؟؟ کامل مهرتو بخشیدی یا یه مبلغی گرفتی؟؟ پس چرا میگی اثر انگشت گرفته واسه دادگاه؟؟؟ متوجه منظورت نشدم شما که الان کاملا به هم نامحرمین پس اثر انگشتت به چه دردش میخوره؟؟؟ حداقل انگشتت باید جوهری باشه که نیست. پس عزیزم نشخوار ذهنی نکن خیلی بده توهم زدی از افسردگیه حالتو درک میکنم.

روانپزشک یا مشاورم که نمیری اینام که همش تو مخی شده واست.

دفعه بعد سر قرار نرو میدونم سخته اما نرو آتو و اینام نمبگیره خیالت راحت. اگه پیام داد گف بیا توام علنن بگو من دوست دخترت نیستم و اگه حرفی غیر از اومدنم داری بگو. تخت فشار بذارش که حرف بزنه اگه نزد سر قرار نرو چون ممکنه خونه هم ببردت و کار به جاهای باریک بکشه خدای نکرده. توام که فوق العاده احساساتی هستی و ممکنه خونه هم بری ببخشید اینجوری گفتم عزیزدلم‌ پس خودتو حفظ کن. بازم خودت بهتر میشناسیش که بخاد آتو بگیره یا نه.

و اینکه میگی رفته چار روزه پیداش نیس یا داره فکراشو میکنه که این دفعه درست حسابی با هم زندگی کنین یا اینکه مردد شده یا مثل خودت ترسیده حستون عمیق بشه و با توجه به اینکه گفته بودی اگه خودت بخای زندگی کنی باهاش پدرو مادرت مخالفن خب حتما پدرمادر اونم مخالفن.

شاید و حتما داره راهی پیدا میکنه. اما لطفا سر قرار دیگه باهاش نرو دوست دخترش نیسی که. اگه قصدش جدی باشه خونوادتو و خونوادشو راضی میکنه

هی هم نشین فکرو توهم بزن دختر هیچ جا هیچ خبر بدی نیس و الان فقط رفتی تو منفیا و حقم داری درکت میکنم موقعیتتو داشتم. اگه واقعا اذیت میشی از پیام ندادنش خودت یش پیام بده و حرف حسابشو بفهم و اگه گف بیا بیرون نرو و با پیام از زیر زبونش حرف بکش.

شوهرت نیس که تو قهر کنی بری یا اون قهر کنه بره و بعد از چند روز برگردین به هم و رابطه و فلان که.

الان داستان فرق میکنه هم تو الان مجردی هم اون پس خط و مرزتو واسش مشخص کن که اگه قراره تورو به عنوان دوست دخترش ببینه کلا فاصله بگیری یا اگه قراره دوباره زنش بشی که بازم ته و توشو دربیاری عزیزدلم انشالله که خیره مراقب خودت باش❤💜

و اینکه میگی رفته چار روزه پیداش نیس یا داره فکراشو میکنه که این دفعه درست حسابی با هم زندگی کنین یا ...

نه بنظر من شوهرش منتظره اسی بهش زنگ بزنع.هانده جان بنظرم شوهرت هم دلش برات تنگ شده بوده بین عقل و احساساتش درگیره هم نبودت عذابش میده هم عقلش ازین میترسه که دوباره بهمدیگه برگردین و دوباره اتفاقای قبلی بیفته اون میخاد کار به جایی برسه ک تو بیای بگی باشه هرچی تو بگی همون میشم.ولی درکل یه نظریه دیگه هم دارم ک گفتی شوهرم تهدیدم کرده ک اره گوشیم گم شده بودو ممکنه عکسات پخش بشه.واسع همین میگم مراقب باش ازت فیلنی چیزی نگیره ک بعدا از همین فیلما تهدیدت کنه ک مهریتو ببخشی

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

عزیزم ببین دوستانی که اینجا میگن حرف احساستو گوش کن یا حس داری فرصت دوباره بده 

فقط از موضوعاتی اطلاع دارن که خودت تعریف کردی و شوهرتو نمیشناسن 

بنظرم اگه دوباره بخوای برگردی به آدمی که ازش جدا شدی و این همه حرف بارت کرده از چاله به چاه افتادنه 

لطفاً اگه فکر می‌کنی واقعا میخواد ازت امضا بگیره بلاکش کن و نسبت بهش بی اهمیت باش 

زود بهش اعتماد نکن

عزیزم ببین دوستانی که اینجا میگن حرف احساستو گوش کن یا حس داری فرصت دوباره بده  فقط از موضوعات ...

خیلی فکرم درگیره فقط تنها چاره که پیدا کردم اینه که ارتباطمون قطع کنم باهاش 

2706