2752
2734
عنوان

عفونت ادرار

40 بازدید | 2 پست

ببخشید من تنها علائمی که از عفونت ادرار دارم تکرر اداره و ادار کمه و دکتر طبق ازمایشمم گفت عفونت داری و چون پیش دکتر اصلی نرفتم دارویی برای مشکلاتی که داشتم تجویز نکردن

و الان خیلی اذیتم چیکار کنم تا چندروز دیگه که برم پیش دکتر بهترشم؟

*این کاربری احتمالا چندروزی دست دو نفره

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

باید انتی بیوتیک بخوری راهی نداری 

فردا برو پیش یه دکتر تا بری پیش دکتر خودت 

اگه خیلی اذیت بودی بگو آمپول بنویسه زودتر اثر میکنه منم قبل عروسیم اینجوری بودم آمپول زدم سه روز خوب شد 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید