2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ایشالا به هر چی دس میزنی طلا بشه 

اونقدر مایه دار بشی که ....

قول بده اگه دعام گرف به نیازمندا کمک کنی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
مرسی عزیزم  چشم همین الانشم تا جایی ک بتونم کمک میکنم اگه خداقبول کنه

قربونت عزیزم 

یادت نره 

عیجانم😍😍😍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
سلام عزیزم خوبی این متنی که نوشتی اتفاقی دیدم  نمیدونی دقیقا چی مصرف میکرد و چی بهش شد؟

سلام

پودر چاقی میخورد و قرص سیپرو هپتادین

یهو خیلی خیلی هیکلی شد انصافا واقعا قشنگ شد

بعدشم پادرد گرفت فک میکرد عضلاتش کشیده شدن موقع ورزش ولی تا یکی دوسال خوب نشد هی بدتر شد

دیگ رفت دکتر فرستادنش ام ار ای رنگی گفتن استخون رانت توی لگنت سیاه کرده و سابیده شده و مفصلت کلا از بین رفته باید مفصل مصنوعی بذاری واسه هردوتا پات و هر ده سالم تعویض منی عملش خیلی گرونه و مفصلاروهم باید بخره دونه ای حدودا پارسال بوده۲۵۰میلیون دیگ هم نمیتونست صاف راه بره خدانیاره مث پنگوئن راه میرفت

سلام پودر چاقی میخورد و قرص سیپرو هپتادین یهو خیلی خیلی هیکلی شد انصافا واقعا قشنگ شد بعدشم پادرد ...

وای خب مطمئنی علتش اون پودرا بود؟

فک نکنم اینا ربطی به اون داشته باشه اگه مشکلی ایجاد کنه پودر و قرص اکثرا به کبد و کلیه اسیب میشه اونم مصرف زیادش.

وای خب مطمئنی علتش اون پودرا بود؟ فک نکنم اینا ربطی به اون داشته باشه اگه مشکلی ایجاد کنه پودر و قر ...

اره حتی یه سرچ ساده توی نت کردم نوشته بود یکی از علتهاش اینه دکترم گفته بود