2752
2734
عنوان

نمدونم چادری باشم یا مانتویی

304 بازدید | 33 پست

اصلا نمیدونم چی میخوام ب شدت دنبال ازادی و راحتیم ک پوششم الان جوریه ک مانتوهای گشاد یا بلیزهای بلند میپوشم با کفش اسپرت و شالمم ازاد میزارم ولی خب موهام متوسط معلوم میشه و از یک طرف ب شدت عاشق چادرم و دوسش دارم چادر دانشجویی وبحرینی ولی باز نمیدونم چی میخوام دچار دوگانگی شدم و نمیتونم مانتویی محجبه هم باشم دوست دارم یا اینوری باشم یا اونوری از بس ک هی چادری شدم هی مانتویی شدم خواهرام همش مسخرم میکنن نمیدونم چیکارکنم هووووف سرتونم خوردما

چقد اعتقاد داری به دین و..??

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تحقیق کن تابدونی با کدوم به سعادت دنیا و آخرت میرسی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706