2733
2734
عنوان

باردارا لطفا بیایین

50 بازدید | 6 پست

کیا تو بارداریشون زیاد گریه میکردن؟یا من زیادی حساس شدم؟امروز صب با شوهرم دعوا راه انداختم و کلی گریه کردم،سر چیزای کوچیک زود اشکم درمیاد به راحتی هم بند نمیاد،همش دلم میخاد شوهرم رو اذیت کنم و باهاش دعوا راه بندازم،حاملگی های قبلی اینجوری نبودم نمیدونم چرا ایندفه دیوونه شدم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت  واسه همه نعمت هایی که دادی  خدایا عزیزانم رو خودت حفظشون کن همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد ولبشون خندون باشه  عزیزان دلم😊همسرم👑❤ دخترم 👩پسرم🧒🌹🌹❤

🤦‍♀️

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

شوهرم بیچاره خیییلی صبوری کرد ولی من کشش دادم بالاخره اونم عصبانی شد،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت  واسه همه نعمت هایی که دادی  خدایا عزیزانم رو خودت حفظشون کن همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد ولبشون خندون باشه  عزیزان دلم😊همسرم👑❤ دخترم 👩پسرم🧒🌹🌹❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی ازبین این همه باردار فقط من اینجوریم؟  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

هرمون هات بهم ریخته .ادم تو پری ام همینه . منکه میشینم گریه میکنم میگم حالم بده ببخشید باهات دعوا کردم🤣🤣زارم میزنم بعدشوهرم میگه چیزی نیس ماله پریته توکه دیگه خواهر بارداری ماشالا طبیعیه 

فقط گریه و اعصاب خوردی برا بچه ات خوب نیس فرکانستو بالا نگه دار اهنگ شاد گوش کن بیرون برو هوای بیرون حالتو جا میاره

اگه یه روز احساس کردی غمگینی احتیاج به گریه داری بشین یکی دوساعت خودتو خالی کن اشکال نداره،ولی نذار این حال بدت کش پیدا کنه گند بزنه به زندگیت و حال بچت که توی شکمته...

میگذره این روزا عزیزم تو یه مامان قوی هستی🫂❤