2733
2734
عنوان

رفتارا خانواده شوهرم

121 بازدید | 19 پست

من عقدم و جاریم خ پز میده از خودش و چهرش حالا ب کنار ... من دور چشام تیرن و پوستم کدره .. میرم خونه پدر شوهرم معمولا مهمونم صورتم نمیشورم .. برگشتن گفتن که فک نکنم نماز بخونه نمیبینیم نماز بخونه من باید صورتم بشورم دست وضو بگیرم مطمئنم جاریم زرت پز میده از پوستش ک واقعا ناراحت میشم ..من در اصل نماز میخونم خونمون .. ولی اینک بخان مجبورم کنن اینکار کنم یا ایک حرفش بزنن بدم میاد .. شاید اصلا نخوام نماز بخونم به اونا چه .. نمیدونم چکار کنم واقعا ناراحتم چه راه حلی میدید.. به شوهرمم گفتن گفته نمیدونم میگه که میخونم باهاش تو خونه که نیستم با اینک میگم بش میخونم ولی نگفته چرا میخونه گفته نمیدونم میگه ک میخونه .. شما چی فکز میکنید هم از رفتارا همسرم ناراحتم ک دفاع نکرده هم از توجه اونا.. چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت و دوست داشته باش، قرار نیست همیشه ارایش کرده باشی و صورتت کرم داشته باشه بلاخره یه روزی یه لحظه ای صورتت و بدون کرم میبینن

برو دکتر پوست، روتین پوستی بهت بده، مرتب استفاده کن ببین چقدر پوستت تغییر میکنه 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
عزیزم قبل اینکه بری توخونتون وضو بگیر وبرو اگه شب برمی‌گردید ومیتونی وضو رو نگه داری

خوب من برا ناهار میرم نماز میخونم میرم .. دیگ انجا نمیخونم گاها تا شب میمونم ک من دوس ندارم شوهرم مجبورم میکنه بمونه و ب این مشکل بر میخورم

دستمال مرطوبی چیزی ببر ارایشت تو روشویی پاک کن بعد وضو بگیر دوباره کرم و اینا بزن یکم زمان بره ولی ی راه حله.

یا میتونی قبل رفتن ب خونه اونا وضو بگیری کرم بزنی بری اونجا نماز بخونی.

یا اینکه لاک بزنی و وانمود کنی پری هستی و بعد خونه خودت نماز بخونی.

یا اینکه اصلا به اونا ربطی نداره نماز میخونی یا نه.

به هر حال شما هم کلی چیز داری که بابتش به خودت افتخار کنی.

یه دکتر پوست هم برو.

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@
خیلی برای همین گفتم تا فیلر بزنم اینا اول بعد بتونم بدون اریش برم

مدام ب پوستت برس فیشیال و فیلر و دکتر و همه چی ولی مهم شوهرت ک تورو خواسته و مهمتر خودتی ک باید اعتماد ب نفس داشته باشی اصلا ب جاریت اهمیت نده غصه چیو میخوری 

خودت و دوست داشته باش، قرار نیست همیشه ارایش کرده باشی و صورتت کرم داشته باشه بلاخره یه روزی یه لحظه ...

فعلا پول ندارم گفتم کم کم برم تا عروسیم به پوستم برسم فیشیال برم فیلری بزنم که اینا ایطو میگن .. شوهرم بر میگرده بم میگ ورا تو خونمون صورتت نمیشوری با خنده .. میدونم بخاطر ایک صورتت نشوری نماز نمیخونی .. واقعا ناراحتم .. شوهرم میگ من حس میکنم نماز نمیخونی .. بخدا ایطو نیس خیلی ناراحتم

منم مثل شما هستم لوازم آرایشی رو میبردم وقت وضو صورتم رو می‌شورم وضو میگیرم همونجا هم خشک میکنم دوبا ...

اخه خواهراش هم هستن همه از دم ازینا ک دقت میکنن بعد عیبت تو جمع خودشون میگن واقعا بدم میاد خوب 

مدام ب پوستت برس فیشیال و فیلر و دکتر و همه چی ولی مهم شوهرت ک تورو خواسته و مهمتر خودتی ک باید اعتم ...

فعلا پول ندارم دیگ امروز گفتم یه گردن بند دارم بفروشم فیلر بزنم ی فیشیالی برم .. سه ماهه قراره شوهرم پول فیلر بده نداد دیگ خودم میرم میفروشم میزنم فقط ایطو مورد تمسخر قرار نگیرم

فعلا پول ندارم دیگ امروز گفتم یه گردن بند دارم بفروشم فیلر بزنم ی فیشیالی برم .. سه ماهه قراره شوهرم ...

چرا تا این حد ناراحتی بخدا جاری بیشعورت اصلا ارزش نداره ک انقد خودتو ناراحت میکنی خاک برسرش ب اون چ ک شما نماز میخونی یا ن خدایا

دستمال مرطوبی چیزی ببر ارایشت تو روشویی پاک کن بعد وضو بگیر دوباره کرم و اینا بزن یکم زمان بره ولی ی ...

روشوییشون بیرونه تا بیام داخل همه نگاها بهته .. میترسم مورد تمسخر قرار بگیرم چون من قدم ۱۶۰ یبار خواهرش مسخره قدم کرد

چرا تا این حد ناراحتی بخدا جاری بیشعورت اصلا ارزش نداره ک انقد خودتو ناراحت میکنی خاک برسرش ب اون چ ...

جاریم نگفته بابت نماز کلا خانوادش گفتن نمیبینیم نماز بخونه به شوهرم گفتن نماز میخونه .. بشون گفته نمیدونم میگ میخونم ... یعنی نمیدونم ک گفته بهم اعتماد نداره اینو رسونده به خانوادش

2706