2733
2734
عنوان

مرتیکه دست زده به خواهرم

252 بازدید | 22 پست

امروز رفتم دنبالش کلاس زبان  گفتم بیا بیرون دیدم داره گریه میکنه  رفتم تو میبینم جو سنگینه مسئولاش دارن آب میدن بهش و داره گریه میکنه  بخدا داشتم سکته میکردم  گفتم چیشده  نگو آنتراک وایساده بوده تو راهرو یه آقایی میاد دست میزنه به شونش یعنی دوبار میزنه به شونش و هیز طور نگاش میکنه میگه چی میخونی؟؟چیکار میکنی؟؟بعد به این گفته من بازرسم  نگو بابای بچه ها بوده    وای من اینارو شنیدم گفتم گوه خورده دست زده بهش  خواهرم رفته گفته بازرس اومده اوناهم چک کردن دیدن یارو بازرس نیست همین طوری میپلکه تو اموزشگاه  یارو رو از خونش آوردن گفته من دست نزدم بهش😑گفتم بازرس بچمم😑منم گفتم مگه اینجا بی‌صاحب حراست نداره شماها مسئولید کلی دادوبیداد کردم یارو تو اتاق بود نذاشتن برم پارش کنم   قرار شو فردا مدیر بیاد دوربین هارو ببینیم اگه دست زده باشه من زنگ میزنم پلیس بیان حالشو جا بیارن  همونجا گفتم دهنت رو سرویس میکنم ولت کنم فردا گیری به یه نفر دیگه دست میزنی    خوب گفتم؟؟؟؟؟خواهرم میگه فقط زده به شونش و هیز برخورد کرده 

گفتم  غلط کرده دست زده بچه مردم 

بچه ها فردا چیکار کنم؟؟؟؟زنگ بزنم مامور بیاد گوشمالی بدنش؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره حتما زنگ بزن که دیگه جرئت نکنه مزاحم یه دختر دیگه ام بشه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731

کارت خوب بوده ولی گریه خواهرت رو درک نکردم خواهرت خودش بزرگه باید رو پاخودش وایسه و اینکارا که توکردی رو اون انجام میداد

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

فقط شونه؟ حس میکنم بیشتر از این حرفا بود وگرنه زدن روی شونه انقد گریه حال بدی نداره. خوب کردی دهنشو سرویس کن مردک منحرف

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

معلومه که باید زنگ بزنی پلیس

دوربینم باید همونجا چک میکردی

الان ممکنه مدیر واسه اینکه دردسر نشه حافظه دوربینو پاک کنه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 
فقط شونه؟ حس میکنم بیشتر از این حرفا بود وگرنه زدن روی شونه انقد گریه حال بدی نداره. خوب کردی دهنشو ...

خواهرم خیلی نازنازیه  تو خونه واسه ما قلدره بیرون نمیتونه از خودش دفاع کنه 

2706