2733
2734

واس عروس و دامادی که نمیخوان اهنگ و بزن وبرقص باشه 

بهتر نیست ک عروس لباس و ارایشگاه و اتلیه بره 

بعد لباس تعویض کنه ومثل بقیه بره رستوران؟

اخه مولودی هم اقوام دوست ندارند و ی جوری مسخره میکنند.خوب بهتر نیست فقط واس ولیمه شام عروسی همه رستوران دعوت باشن؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای انقدر ذوق میکنم هم فکراما تو تاپیکامیبینم 

منم رستوران مد نظرمه در آینده بدون رقص واواز

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

یعنی تو شام عروسی لباس عروس نباشه؟

خوب اگه شام نده چی‌ میشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
یکی از دوستان این کار و کرد خوب اقوامشون استقبال کردند  بنظرتون چطوره؟

عالیه عالی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ولیمه شام عروسی خوش یمن هست سفارش پیامبرمونه❤️

اگ اینجوریه ک خوبه دیگ

فکرت باحاله

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
نوه خاله ام همین کار رو کرد البته ما دعوت نبودیم ، نه چه ایرادی داره هر جور راحتین

مامانم میگه تالتر باشه مولودی و گروه دف باشه 

میدونم اقوام اصلا خوششون نمیاد 

پس همون واس شام رستوران باشه عالیه

مامانم میگه تالتر باشه مولودی و گروه دف باشه  میدونم اقوام اصلا خوششون نمیاد  پس همون وا ...

اره خوبه تازه اینا یه نیم ساعتی تو رستوران بزن برقص هم داشتن دیگه رستوران تو قرق خودشون بود مشکلی نبود ، تموم شد رفت من فیلمش رو یه تیکه دیدم همه چی خوب و عادی بود

2706