2733
2734
عنوان

فمی لاکت

67 بازدید | 17 پست

کیا ازین قرص خورون؟من مشکلات گوارشیم زیاده دکتر ازین داده من نمیدونم چمه تا شیر یا بستنی بخورم ی ماه اسهال میشم توروخدا کسی راهنمایی نداره بکنه؟این قرص لاݝر میکنه؟

بخور خوبه

من زیاد خوردم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لاغرم نمیکنه؟

نه اصلا

اتفاقا فکر کنم بخاطر بهبود فلور میکروبی روده جذب رو بهتر میکنه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
نه اصلا اتفاقا فکر کنم بخاطر بهبود فلور میکروبی روده جذب رو بهتر میکنه

توکل بخدا توروخدا برام دعا کن بخدا ۶ماهه گوارشم مشکل داره آخرم نفهمیدم چمه همش اذیتم

توکل بخدا توروخدا برام دعا کن بخدا ۶ماهه گوارشم مشکل داره آخرم نفهمیدم چمه همش اذیتم

۶ ماه که خوبه من نزدیک ۴ ساله 😔

شما مشکلتون چیه؟بخدا دیگه دارم دیوونه میشم یا اسهالم یا یبوست از خودمم لاݝرمم همشم بهم میگن جرا دارر ...

من حالت تهوع می گرفتم. میکروب معده داشتم اونو درمان کردم ولی کامل خوب نشدم. دیگه اسهال هم داشتم و صداری شکم و درد

وزن هم خیلی کم کردم. البته بهتر شدم، وزنم برگشت. ولی الان باز تهوع دارم چند روزه

من حالت تهوع می گرفتم. میکروب معده داشتم اونو درمان کردم ولی کامل خوب نشدم. دیگه اسهال هم داشتم و صد ...

شاید تهوعت از سردیه معدته یکم گرمی بخور مثل زنیان یا بابونه یا رازیانه

من حالت تهوع می گرفتم. میکروب معده داشتم اونو درمان کردم ولی کامل خوب نشدم. دیگه اسهال هم داشتم و صد ...

وزنتو چجوری برگردوندی؟بخدا وقتی ی نفر بهم میگه برو خداروشکر کن سالمی میخوام بزنم تو دهنش هیچکس نمیفهمه چ زجزی میکشم

شاید تهوعت از سردیه معدته یکم گرمی بخور مثل زنیان یا بابونه یا رازیانه

الان دوباره شروع کردم. مخلوط زنیان و آویشن شیرازی و سیاهدونه میخورم

کلا وضعیت من کج دار و مریز هست. خوب میشه باز مشکلات برمی گرده. سعی میکنم بسازم باهاش 

الان دوباره شروع کردم. مخلوط زنیان و آویشن شیرازی و سیاهدونه میخورم کلا وضعیت من کج دار و مریز هست. ...

وای گفتی توام دقیقا مث منی میره و میاد😢خداهمه مونو کمک کنه😢

2706