2733
2734

بچه ها همسرم سه ماهی هست روی بینیش یه جوش زده خوب نمیشه! 

کلا بدنش خیلی جوش میزنه بعد عادت داره با جوش‌هاش ور میره! با اینم هی ور میرفت حالا از بین نمیره! 

خون هم میاد ! مثل یه جوش هست که کنده باشی خون بیاد! الان دیگه باهاش ور نمیره ها ولی خوب نمیشه و گاهی خون ریزی داره! 

نکنه بیماری بدی باشه؟ 

اینقدرم سرش شلوغه هر چی میگم برو دکتر پشت گوش میندازه! 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
تقریبا تمام عمر رو بینیم  جوش هایی گنده اندازه نعلبکی هست  آنقدر دردناک که دستم سمت صورتم ...

همسر منم کلا جوش زیاد میزنه ولی این به طور دائم روی بینیش مونده ! بیشتر از ۳ ماهه 

خدایا شکرت واسه همه چیز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همسر منم کلا جوش زیاد میزنه ولی این به طور دائم روی بینیش مونده ! بیشتر از ۳ ماهه 

خطرناک هست نیس اطلاع ندارم 

اما جوش بینی من اصلا نمیره هرچند وقت از نو سر باز میکنه 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
تقریبا تمام عمر رو بینیم  جوش هایی گنده اندازه نعلبکی هست  آنقدر دردناک که دستم سمت صورتم ...

من‌ خودم داخل بینیم جوش دردناک میزنه و بله وحشتناک درد داره اما مثلا ۴ روزه از بین میره و نهایتا سالی ۳ بار همچین جوشی میزنم دفعه آخر پماد آنتی بیوتیک زدم سریع خوب شد 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
نعلبکی رو خوب اومدی 🤣

🦧 به بار دانشجو بودم از این گنده ها زد.. دوستم گفت خدا بد نده تصادف کردی 

آخه انقد صورتم متورم و بینیم بزرگ شده بود اصلا شبیه صورت انسان بود 

خطرناک هست نیس اطلاع ندارم  اما جوش بینی من اصلا نمیره  هرچند وقت از نو سر باز میکن ...

عزیزم ان شاء الله خیره 

حتما که خطرناک نیست برای شما 

عمرت بلند و تنت سالم 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
من‌ خودم داخل بینیم جوش دردناک میزنه و بله وحشتناک درد داره اما مثلا ۴ روزه از بین میره و نهایتا سال ...

هرچی بگی کردم 

داروی هورمونی انتی بیوتیک، اصلا نمیدونم چیه  نمیره 

دکترا با وحشت نگاه دماغم میکردن 

جدی میگی! 

حالا یبار یه مشکل دیگه ای برای همسر من پیش آمده بود رفتیم دکتر ! اون دکتر هم خیلی تعجب کرد گفت عذرمیخوام من اصلا نمیتونم تشخیص بدم پولمونو پس داد 🤣

خدایا شکرت واسه همه چیز 
جدی میگی!  حالا یبار یه مشکل دیگه ای برای همسر من پیش آمده بود رفتیم دکتر ! اون دکتر هم خیلی ت ...

من چند بار داخل اینترنت از پزشک ها که میگفتن مشکلات پوستیتون رو بپرسید سوال کردم 

پیامم رو خوندن جواب ندادن 😂😂😂😂😂😂😖 

2706