2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایت الله بهجت ممکن بودتشخصی بدن شما یه شغلی بری که دوست نداری آیا انجام میدادی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
نع  شغلی متناسب خودم

منظورم اینه ایشون بابصیرت و درایتشون شغلی رو به شما بگن مثلا برو پرستار شو ولی شما میگی میخوام معلم شم

پس کار خودتو میکنی دیگ

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
منظورم اینه ایشون بابصیرت و درایتشون شغلی رو به شما بگن مثلا برو پرستار شو ولی شما میگی میخوام معلم ...

نع خوب شهود داشتن حتما میدونستن که من با چی سازگاری دارم 

حتما قبول میکردم

نع خوب شهود داشتن حتما میدونستن که من با چی سازگاری دارم  حتما قبول میکردم

تاپیکم با عنوان کرامات آیت الله بهجت رو ببینید

خوندم چشام اشکی شد🥺🤍 عالی  من به کجا برم خدااا اونقدم پاک نیستم که خدا بهم الهام کنه😞اوف& ...

درسته منم مثل شما

توسل کنید به همین شهید و واسطه کنید روح بزرگ آیت الله بهجت رو که کمکتون کنه

2706