2733
2734

خانوما شما چلو گوشت رو چجوری درست میکنید خوشمزه و مجلسی بشه همه جواب بدین لطفا ممنون

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

من فقط میدونم زرشک و دارچین خوشمزه اش میکنه

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با گوشت گوساله درست میکنم با پیاز داغ فراوون و زعفرون و شعله پخش کن

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2731
پیازفراوووون بریز روش چند حبه سیر بزرگ بنداز به هیچ عنوان رب نزن فلفل سیاه هم بزن 

ممنون

من با پیاز ،فلفل دلمه ،هویج خرد شده میزارم بپزه ،کم کم پنج ساعت ،بعد رب هم سرخ میکنم میریزم ،قشنگ با شعله کم روغن بندازه ،زرشک هم سرخ میکنم برا روی برنج و زعفران 

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......

پیاز داغ خلالی باگوشت تقت بده بعد زردچوبه بزن بافلفل وقتی گوشت وپیاز تفت داده شدن دوباره پیاز خام خلالی بریز ویه تفت کوچیک بده حالت کاراملی بشه یکم هویج یکم فلفل دلمه اضافه کن اب بریز بزار حسابی بپزه وجا بیوفته بعد رب ونمک اضافه کن به خورش اخرسرم دوست داشتی الو خورشتی+ذعفرون بزن من اینطوری درست میکنم معرکه میشه😋😋😋😋

پیاز داغ خلالی باگوشت تقت بده بعد زردچوبه بزن بافلفل وقتی گوشت وپیاز تفت داده شدن دوباره پیاز خام خل ...

ممنون