2752
2734

من شغل پدرم توی یه شرکتی بود که پر بود از افراد خارجی که اکثرا روس و اوکراینی یا بلاروسی بودن. یه منطقه مسکونی مثل شهرک درست کرده بودن برای تمام کارمندا و رئیس روئسای اون شرکت که ورودی داشت و منطقه سازمانی طور بود. ما با افراد روس و اوکراینی اونجا زندگی می‌کردیم خونه هامون چسبیده به هم بود حتی خیلی از دوستای بابام با روسا ازدواج کردن و بچه دارن شدن. خودم خیلی از همکلاسیام افراد دورگه بودن که هنوزم دوستیم خلاصه اونجا با یه پسر اوکراینی دوست شدم هرروز قرار میزاشتیم راهنمایی بودم ولی یادمه چقدر یواشکی همو میدیدم و چت میکردیم ولی آخر رفتن اوکراین چندسال دوست بودیم قراره ازدواج گذشته بودیم😂 یادش بخیر یهو تو اینستا دیدم کوئست داده بعد اینهمه سال

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
اونا فارسی حرف میزدندیا شما روسی؟

انگلیسی حرف میزدیم. حالا بلدم نبودیم درحدی که متوجه شیم😂 چتامون که با گوگل بود ولی حضوری یکم انگلیسی و بیشتر راه میرفتیم و چیزی می‌خوردیم و دست همو می‌گرفتیم و فیزیکی بود

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ماهم یه مدت تو یه منطقه ای زندگی می‌کردیم همسایه ها اکثرا چینی بودن  اینقدر کیف میداد تو خیابو ...

وای آره من با همه نینی روسا عکس دارم

تو پارک بادی با یه دختری دوست شدم اسمش لیزا بود با اشاره بازی میکردیم. یادش بخیر 

وای آره من با همه نینی روسا عکس دارم تو پارک بادی با یه دختری دوست شدم اسمش لیزا بود با اشاره بازی ...

اخیی😍😅

چه دوران خوبی بود واقعا 

یادمه یه سری به یکیشون قره قروت تعارف کردم فکر کرد شکلاته برداشت خورد صورتش جمع شد 

احتمالا کلی فوش بهم داده 😅بعد خودشم از خوراکیش بهم داد اوردم خونه مامانم نزاشت بخورم میگفت از کجا میدونی توش مارمولکی جونوری ریز نکردنه😑😂 

اخیی😍😅 چه دوران خوبی بود واقعا  یادمه یه سری به یکیشون قره قروت تعارف کردم فکر کرد شکلاته ب ...

😂😂😂😂واااای چه باحال کاش مال ماهم چینی بودن. روسا اینقدر بیخیال بودن بچشونو میدادن دست ما خودشون میرفتن خرید. بعد بچه ها تو پارک این نینی هرو انداختن زمین فقط با چشمای آبیش با بغض نگامون میکرد

اخیی😍😅 چه دوران خوبی بود واقعا  یادمه یه سری به یکیشون قره قروت تعارف کردم فکر کرد شکلاته ب ...

موقع کرونا که اصلا واکسن تو ایران وجود نداشت. از طرف دولت روسیه اومدن به تک تک اینا واکسن زدن و برگشتن روسیه😐😂