2733
2734

خانواده شوهرم با یکی از جاریام تو روستا زندگی میکنن (اونجا خونه هاشون نزدیکه) و یک ساعت با شهر ی ک ما توش زندگی میکنیم فاصله داره

جاریم بارداره و دیروز درد زایمان گرفته بودش و مادرشوهرم ب شوهرم زنگ زد ک بیا اینجا زن داداشت دردش گرفته ببریمش بیمارستان 

منم عصبانی شدم از شوهرم گفتم تو چرا بری ب تو چه ی ماشين بگیرن بیارنش یا ب داداش جاریم زنگ بزنن بره بیارتش ب ما چ چرا باید اینقد از تو انتظار داشته باشن و... 

بنظرتون حق داشته م؟ 

یا... چی

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
خب ازرفرزندشون انتظار نداشته باشن از کی انتظار داشته باشن

خودت بودی ناراحت نمیشدی

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موقعیت بحرانیه و ممکنه دلایلی داشته باشن که شما در جریان نباشی 

مثلا چه دلایل ی

نه...ما زن داداشمون هرکاری داشته باشه انجام میدیم...

چرا؟