2752
2734

یعنی بی فکر تر از مادر من وجود ندارع همیشه به فکر خودش هست تا بچه هاش داداشم۱۲سالش هست بعد مامانم با خالم رفته استخر درمانی داداشمو هم با شوهر خالم فرستاده شوهر خالم میشناسم یه آدم عوضیه به دختر خودش هم رحم نمیکنه مادربزرگم خدابیامرز می‌گفت اون به بچه های خودش هم چشم داره الان مامانم داداشمو با شوهر خالم فرستاده بود بره کاش مادرم میفتاد دست من تیکه تیکه اش میکردم 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همینارو بهش بگو

میگم میگه فکرت خرابه یکبار هم من بچه بودم منو باهاش بیرون فرستاد برام خوراکی بخره اینقدر مادربزرگم زنگ زد تا منو آورد خونه منو با ماشین برده بود جاهای متروکه دلم شور میزد همش میکوبید به پاهام اگه مادربزرگم هی زنگ نمی‌زد معلوم نبود چه بلایی سرم می‌آورد 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

مادرتون اشتباه می کنند. ولی استخر عمومی اتفاقی نمی‌افته. بالاخره جای شلوغی هست. خونه یا جاهای خلوت ریسک بالایی داره با این فرد

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

امروز من هم تو خیابون دیدم یه پسر بچه ی ۱۰ ساله یه بچه ی ۶ ساله رو می‌مالید قشنگ شلوارش رو کشیده بود پایین  از پشت چسبونده بود به کونش رفتم دعواشون کردم هر چی گفتم خونتون کجاست نگفتن کوچیکه داشت میگفت بزرگه که گفت نگو گفتن خونمون دور  یکم مونده اونجا پس کوچه خلوت وسی نبود اینا هم نشستن همونجا مجبور شدم برم اما دلم پیش بچه مونده بزرگ ۱۰ سالش بود ولی یه عوضی به تمام معنا هر چی پرسیدم گفت نمیدونم نذاشت اونیکی هم حرف بزنه همش هم میگفت خاله ما فقط توپ بازی می‌کنیم اینجا تن تن میگفت 

2706