2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم تهمت هرزگی زد

287 بازدید | 23 پست

من ۲۳ سالمه شوهرم ۳۳ ما باهم یکسال رفیقی بودیم خانواده من مخالف بودن شوهر من نزدیک ۳۰ تا ادم واسطه پدرم کرد تا پدرمو راضی کنه میومد دم محل کار بابام گریه میکرد خیلی شوهرم جنگید تا بعد چن ماه مخالفت بخاطره اینک جلوی بابام وایسادم قبول کرد بعد از عقد فهمیدم شوهرم ب شدت دهن بینه خصوصن رو خواهر و مادرش دوهفته پیش مهمونی خانواده شوهرم دعوت بودم شوهرم رفته بود مسافرت همه خانم بودن فقط پسر جاریم بود پسرش از شوهر قبلیشه من نشسته بودم توگوشی غذا خوردیم منو رسوندن خونه ...فرواش دیدم رفتارای شوهرم عوض شد همش ناراحا و دعوا ...دعوامون  بالا گرف شوهرم گف اون شب نشستی جلو امیرحسین عشوه اومدی نگاهش کردی جلوش راه رفتی (اینارو مادرشوهرم از خودش دراورده ب شوهرم گفته) برادرشوهر و جاریم اومدن وسط گفتن مامان دروغ گفته و..اما از اون روز شوهرم منو چادری کرده و حساس شده روم من خونه مادرشوهرم نیستم اما باعث میشه هرروز ما دعوا کنیم هررروز داره بینمون دعوا میندازه یه روز میگ برا زنت لباس نخر ارایش نکنه اداب معاشرت بلد نیس و...تو همه چیم دخالت میکنه خیلی هم محترمانه جوابشو دادم اما دس بردار نیس تا پریشب ک مادرشوهرم تو گوش شوهرم خوند میخاد زنت بره طلاهاشو بفروشه ..شوهرم اومد توخونمون با داد و دعوا طلاهامو گرف برد خودشون خریده بودن دوتا انگشتر و یه دستبند بود ک شاید ۱۵ میلیون میشد من قهر کردم داشتم ب جدایی فکر میکردم ک برادر شوهرام وساطت کردن شوهرم اومد گریه ک من دوست دارم نمیخام مادرم روم تاثیر بزاره دیگ نمیخام بهش گوش بدم من تورو از مادرم خیلی بیشتر میخام اما دست خودم نیس اشتی کردیم چون خانوادم گفتن اگر طلاق بگیری باید از خونمون بری منم ن کاری دارم ن پولی و بابام میگ طلاق ینی کلا میندازمت بیرون از خونه بعد اون دعواها مادرشوهرم چن روزه اروم گرفته چون ترسیده زندگیمون بهم بخوره اما مشاور میگ خصلتشه و باز دخالتاش شرو میشه حالمم خیلی بده نظرتونو بگین لطفا

اعتقاد ب هیچ نوع تعصبی من آزادم🌱⭐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونی بری یجای دیگه زندگی کنی که شوهرت ارتباطش با مادرش کم بشه؟ 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
2731

فقط دعا میکنم خدا به دادت برسه 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
مشاور درست میگه شوهرت بایدد حرفشو گوش نکنه وگرنه تهشو دارم میبینم عزیزم یا طلاق یا ذلیلی 

شوهرم میدونه ممکن طللق بگیرم تو رابطه جنسیمون هیچ جلوگیری نمیکنه تامنو حامله کنه و بمونم مجبورم میکنه

اعتقاد ب هیچ نوع تعصبی من آزادم🌱⭐

تازه اولشه ، نزار خانواده شوهرت حرف بابات بفهمند وگرنه تو رو بی پشت و پناه گیر میارند و بدتر می کنند! 

ولی اگه می تونی جدا شو چون به مرور بدتر می شن من مادرشوهرم تا بچه دار شدم تازه ذات وحشی اش نشون داد جون حس می کرد دیگه چاره ای جز تحمل ندارم! 

خودت به پای این مرد دهن بین پیر نکن!  پس فردا مادرش بگه زنت خرابه میاد زیر مشت و لگد لهت می کنه!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706