2752
2734

خانماباگریه دارم تایپ میکنم بقران دوسدارم سرموبکوبم دیوار پسرم دقیقا هرروز ی خواسته داره ۵ سالشه ی روز برف شاد شبش کلاه روز بعد دفتریادداشت نیم ساعت بعدش مداد فرداش ی اسباب بازی ک دست فلانی دیدم فردا صبش توپ باز فردا صب بیدارمیشه لیزر چراغ قوه بازار بریم کیف کفش همچی این مال این هفتست فقط یطرف باباش هیچی نمیگه میخره ولی من حق دارم جیغ بزنم یانه از صب رفت دهتا سوپرمارکت لیزر نداشتن ینفر مونده ازساعت ۴ تاالان هی میره میاد میگه بازنکرد ونققفقققق ک لیزر میخوام تازه ازته ته ته دلم جیغ زدم فرارکرد خونه خواهرم بنظرتون حق دارم یانه باردارم ۶ ماهمه 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***

این چه سبک تربیتیه

چرا هرچی خواست براش میخرین

از بچتون یه لوس مضخرف نسازید

از هر ۳ خواسته ای به یکیش نه بگید و یکیشو با تاخیر براس انجام بدید

نه اینکه بگه انروز لیزر میخوام شمام بسیج شین سریعا دنبال لیزر

بگو باید صبر کنه تا ۴ روز بعد مثلا!!!

این نتیجه تربیت خودتونو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یا خدا خیلی زیاده خواه شده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

دیروز رفتم خونه مامانم ازدیروز لیزر دید دست نم کی گیررررررر میخوام چهارتا تاالان خریده بقران در هفته کم کم ۵۰۰ خرج میکنه یامثلا دیشب گیررررر ک نه من پول نقدمیخوام بش گفتم بیا تراول ۱۰۰ بش دادم گفت نهههه من زیادمیخوام اخرش موقه خواب گفت من دوست ندارم قهرم بدرک دوسم نداشته باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هرچ گف بگو برو ب بابات بگو بعدم براش همه چیو فراهم میکنین عادت کردع مقصر شمایید

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بله حق داری

اینجوری زیاده خواه میشه 

بچه باید یه جاهایی نه بشنوه واگه کریه کرد  به گریه ها و اصرار هاش بها داده نشه 

دوروز دیگه چیزهایی میخواد که از توان مالیتون خارجه 

ولی با جیغ درست نمیشه 

واسش قانون بزار

هفته ای یک وسیله بیشتر نمیتونه بخره

به باباش بگو ای لی به لالاش نزاره بچتون رو لوس بار ندارید  ی بار ک حرف زد با پشت دست بزن تو ده ...

فایده نداره اونروز تاگفت دفتریادداشت باباش گفت چشممممم رفتیم ازخرازی خریدیم باباشوبغل کرد وگفت فقط بابامودوسدارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این چه سبک تربیتیه چرا هرچی خواست براش میخرین از بچتون یه لوس مضخرف نسازید از هر ۳ خواسته ای به ی ...

تربیت مامان جونش وباباشه نه من 

1
5
10
15
20
25
30
35
40