2752
2734

شوهرم خیلی رو مادرش حساب میبره

جوری ک مثلا من بهش گفته باشم برو دکتر مریضی

مادرش بگ نیاز نیست  نمیره

این یه مثال کوچیکش بود

بهش گفتم مرد باید اختیار کارهاش دست خودش و شعورش باشه   من مردی میخام بهش تکیه کنم  

نه پسر بچه ای ک تحت تاثیر دیگرانه   پدر مادر باید بهشون احترام بزاری  اما باید تصمیم های زندگیت خودت بگیری

مدام میگ مگ چی میکنم  مگ بیچاره مادرم چ میگ

مادرش براش شااههه

نمخام نظر یکی دیگ  اولویت داشته باشه به نظر من

خاسته بیجایی دارم واقعا؟! 

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اگه نظرات مادرشون درست وبه جا است وهمسرتون حرف شما زیاد توجه نمی کنه.شما می تونی با نزدیکتر شدن به مادرش البته کم کم.حرفها وتفکرات خودت را به مادرش القا کنی.کمی با سیاست برو جلو

به نظرمچنتا راه داره 

1. از رفتار مادرش تقلید کن 

۲.محبت و اعتماد و غرورش رو تقویت کن  

۳. جوری باش که اون به تو تکیه کنه و ازت حساب ببره 

این ها راه های مختلفی هستن که هرکدوم ممکنه جواب باشه 

فقط میدونم بخوای بهش بتوپی و مسخره کنی و دعوا و واضح بگی بچه ننه و مادرت دستور میده و دخالت میکنه چی ...

مثلا که راه هایی میشه بگید

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
مثلا که راه هایی میشه بگید

نمی‌دونم خواهر فقط میدونم شمشیر رو از رو نبند . صبر میخواد و تحمل ، همه کارا رو نگه دار و در جاهای مناسب تیکه بنداز ، یه چی ازش بخواه بگو لطفاً تصمیم هاتون رو که گرفتید این کارو برام بکن شوهر عزیزم ، (با مسخره و دعوا نه با لوس بودن)یه جمله بگو تمام ، به صورت خیلی محترمانه تا بسوزه ، اینجوی رو کاراش بیشتر دقت میکنه و اینکه از جهت مخالف وارد شو ، نگو من مردی می‌خوام که تکیه گاه باشه و فلان ،بگو تو تکیه گاه منی و ازش تعریف کن بهش بفهمون مرد زندگیشی ، داری بهش تکیه میکنی و ازش مشورت میگیری و بعد که از بقیه دستور گرفت بزار انجام بده بعد بگو   منو باش عقلمو زندگی مو دادم دست کی ؟ با یه بار دو بار گفتن این جملات و یه بار حرف گوش دادن اون سریع دیگه نگو ، میگم صبر میخواد ، این کارا رو من بعد سه چهار سال زندگی متاهلی اندازه شش ماهی کردم الان بهتر شده. ولی هنوز اخلاقای   داره که نمیدونم چکار کنم . باید برا اونم فکری‌کنم