2733
2734

آره 

برگشت منم ری دم ت کاسش

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هیچوقت پشیمون نشدن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731

یادمه بعد از چند سال، خیلی ریز فقط ابراز توجه میکرد. استوری های منو نگاه میکرد یا یه وقتایی، فقط گاهی ریپلای هم میکرد. و نوع ریپلایش طوری بود که نشان از توجهش داشت. ولی خب من دیگه ازدواج کرده بودم و درگیری نبودم. و لعدم شمارشو پاک کردم از گوشیم 

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

آره. البته بی ارزشم نکرد خودم زودتر فهمیدم این به درد نمیخوره ولش کردم و اونم اولش خوشحال و بعد از مدتها مثل چییی پشیمون شد که البته برای من مهم دیگه نبود اصلا نمیخواستم به هیچ نحوی وجودش برام یادآوری بشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

از دلش خبر ندارم

ولی خونه زندگیمو که میبینه حتما پشیمونه... گرچه زندگی و آرامشی که شوهرم برام ساخته اون هیچوقت نمیتونست بسازه

اصلا همون بهتر که رفت. خداروشکر بابت نداشتنش

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
به روی خودش نمیاره وگرنه هست

تو یه رابطه‌ی جدیده آخه 

من براش بهترین بودم 

یعنی قشنگ مطمئنم عمرا مثل من دیگه تو زندگیش نمیاد

با کسی که عاشقش بود به هم زد 

الان با یکی دیگه تو رابطه ست

2706