2733
2734
عنوان

گونه هام خیلی شل شده

111 بازدید | 11 پست

سلام ۴۳سالمه گونه هام خیلی شل شده پوست صورتم  شل شده ...بنظرتون چکارکنم لیفت بشه بره بالا ..اصلا دور ژل و بوتاکس نرفتم تاحالا ..هیچی نمیدونم میشه راهنمایی کنید خواهشا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اینایی ک میرن لیفت میکنن بخیه میخوره بناگوششون،روش خوبیه؟؟؟

من از چن نفر پرسیدم گفتن بهترین روش که صد در صدی هس همینه

مادر منم همسن شماست تقریبا

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
اینایی ک میرن لیفت میکنن بخیه میخوره بناگوششون،روش خوبیه؟؟؟

اون لیفت کامل صورته برای کسایی ک افتادگی خیلی زیاد دارن 

و سنشون بالاس

چندین جلسه برو هایفو

پوستو سفت میکنه و لیفت طبیعی میده

تو خونه ماساژ یخ هم خوبه روزی یبار پوستو سفت میکنه

صورتتو با اب گرمم نشور

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

یه لیفت هست اندوتاین اون چه جوریه؟؟بعضیا تو سایت میگن خوب نیست ...نمیدونم با ژل هم میشه لیفت کرد یانه..دکتر ک بری بعد مشاوره انتظار داره درجا برات نوبت بزنه یا کارخانجات بده

اون لیفت کامل صورته برای کسایی ک افتادگی خیلی زیاد دارن  و سنشون بالاس چندین جلسه برو هایفو ...

هایفو نمیدونم چرا بعضیا می‌کن جواب نگرفتن پول حروم کردنه براهمین نرفتم

عزیزم لیفت هم میکنه؟؟؟

گوگل سرچ کن اگر میخوای کلا حالت صورتت تغییر کنه خب لیفت کن 

ولی میخوای پوستت چروک نشه بیشترازین شاداب ب نظربرسی 

پوستت شفاف روشن بشه مزو کن کلی فایده دیگم داره خیلی تهاجمی نیست مث لیفت مث بدتاکس وفیلرم نیست