2752
2734

بچه ها ما یه یا کریم اومده توی پارکینگمون لونه ساخته الانم تخم هاش جوجه شدن

یه همسایه میگه این کثیف مریضی منتقل میکنه من بچه هام میرن پارکینگ بازی مریض میشن لونه اش رو جا به جا کنیم

منم یه کم ترسیدم چون بچه های منم میرن تو پارکینگ بازی انقدر هم این جوجه ها رو دوست دارن همش میرن سر لونه نگاهشون میکنن

البته گفتم اصلا دست نزنن به لونه و جوجه ها فقط نگاهشون کنن

کسی می دونه واقعا خطرناک و آلرژی زاست یا نه؟

مریض نشی

فقط نگاه کردن مشکلی نداره خیالتون راحت

اگه ترسوندن بچه‌هاتون از مریضی جواب نمیده، بهشون بگید دست نزنن به لونه یا جوجه‌ها مادر پدرشون می‌ترسن ممکنه برن از اونجا

الان بخواین جابه‌جا کنید گناه دارن ممکنه مشکلی پیش بیاد واسشون

اگه حساسید از همون اول که می‌بینید دارن لونه می‌سازن جلوشونو بگیرید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط نگاه کردن مشکلی نداره خیالتون راحت اگه ترسوندن بچه‌هاتون از مریضی جواب نمیده، بهشون بگید دست نز ...

آخه اصلا دوست ندارم بچه هام رو بترسونم از بیماری و مریضی مخصوصا که اینطوری از حیوانات دوری می کنن و حیوانات نی ترسن من بچه هام رو همیشه حیوان دوست بزرگ کردم اصلا از حیون ها نمی ترسن خیلی هم دوستشون دارن

نه اصلا نه خودم نه بچه ها دست به لونه یا جوجه ها نزدیم اتفاقا به بچه ها گفتم اگر دست به جوجه ها بزنید جوجه ها بوی دست شما رو میگیرن و لونه اشون بهم میریزه مامانشون فکر میکنه جوجه هاش عوض شدن دیگه بهشون غذا نمیده جوجه ها گرسنه می مونن بچه هام گفتن باشه مامان اصلا دست نمی زنیم فقط نگاه می کنیم

ولی گفتم نکنه میرن نگاه کنن از طریق هوا چیزی منتقل بشه

عاشق جوجه ها شدن همش میرن تماشاشون می کنن ازشون فیلم می گیرن می ذارن تو گروه کلاسی مدرسه هر روز میرن نگاه می کنن میان میگن مامان پزهاشون بزرگ تر شده پر هاشون در اومده

2731
آخه اصلا دوست ندارم بچه هام رو بترسونم از بیماری و مریضی مخصوصا که اینطوری از حیوانات دوری می کنن و ...

نه بابا اصلن همچین چیزی نیست خیالتون راحت

این همه حیوون دور از چشم ما اطراف محل زندگیمون هستن، این طفلیام یکی از همونا

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.