2733
2734

من ۳۰ و چند سال سن دارم و تا این سن عشقی تجربه نگرده بودم.

سال پیش با آقایی آشنا شدم. مدتی بود میشناختمش و زیر نظر داشتمش.

همه جوره این آدم بهترین بود( شاید هم به چشم من)

از نظر قیافه و قد عین قرص قمر و عین شاخ شمشاد.🥺

چشم پاک، با شعور، با فهم، مهربون، بانمک، هر خصوصیت قشنگی که شما‌ فکرشو بکنی این آدم داشت.😓

حتی از اینایی بود که اگه به یکی دل ببنده همه زندگیشو براش عوض کنه و پابندش بشه.

من دوسش داشتم. وقتی اونم اومد گفت ازم خوشش میاد روی ابرا بودم. اونقدر حالم خوش بود که رو زمین بند نبودم.

اما یه مشکلی پیش اومذ و اونم این بود که با همین سن و سالی که دارم، گرفتار یه پدر پارانوئید بودم و هستم که اتفاقا توی بازه آشنایی با اون آدم بیماریش به اوج خودش رسیده بوذ و لحظه ای من رو چک میکرد که کجام.

اون آقا هم ساکن یه شهری در مجاورت ما بود و شهر ما هم به شدت کوچیکه و نمیتونستم برم ببینمش.

اینطوری شد که اونقدر نتونستم برم ببینمش و اونقدر اخلاقای خودم از این فشارا بد شد که اون پسر گفت بهتره تمومش کنیم و رفت.

بچه ها من بعدش با تمام وجود جنگیدم.

کارایی کردم که کنترل رفت و آمدم برداشته بشه.

الان میتونم روزی چند بار حتی برم شهر اون پسر و برگردم.

اما اون دیگه نیست 😔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به رشدی که داشتی فکر کن 

ایشون قسمت شما نبوده 

ان شاءالله بهترین ها نصیبت باشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
رشد به چه دردی میخوره بدون اون؟

به درد میخوره برا خودت عزیزم

شما زیادی دلباخته شدی و اصلا خودتو نمیبینی و فقط اونو میبینی و این سخته و تلخه خودم تجربه دارم

از خدا بخواه بهت آرامش بده و قدرت پذیرش تا حالت خوب بشه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706