2752
2734

پوووف آخه چقدر این جملات و به خودم بگم تا از منفجر شدنم جلوگیری کنم؟؟ 💔

چقدررر بزنم پشت کمرم و بگم دمت گرم! دیدی اینم گذشت! 

واسه روزای خوب تلاش نمیکنم و منتظر همون روزای خوشم💔

یه حالی ام که فقط خودم میدونم چه حالیه....... 

"خدایا بغلم کن... به والله خستم".. امضای قبلیم این بود.....                                                                         دیگه بغلتو نمیخام.....بجاش میگم شرمنده                     جوانی از این زندگانی ام.. :)))))

میفهممت از عمق وجود

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه منم میفهممت

برای همین از این جمله های انگیزشی متنفرم

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
ایشالا درس میشه

انشالله...... 🌱

"خدایا بغلم کن... به والله خستم".. امضای قبلیم این بود.....                                                                         دیگه بغلتو نمیخام.....بجاش میگم شرمنده                     جوانی از این زندگانی ام.. :)))))
میفهممت از عمق وجود

ولی کاش نمیفهمیدی 💔🌱

دعا کنین امام زمان زودتر ظهور کنن واقعا روزای خوب میاد دنیا بهشت میشه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

غسل کن به نیت صبر

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
دیگه از تحمل زیادی هرشب زیر سرمم😔😔😔 تا کی؟ چرا فقط ما تو زندگیمون باید در حال تحمل باشیم؟پس کی ...

این چیزیه که من بارها تو خلوت به خدای خودم گفتم🙂

ولی خب.... مثه تموم وقتا، بذار بهت بگم خوب یا بد میگذره❤️دعا میکنم برات خوب بگذره💜

نه منم میفهممت برای همین از این جمله های انگیزشی متنفرم

من متنفر نیستم فقط ظرفیتم چراغ چشمک زنش، روشن شده💔

این چیزیه که من بارها تو خلوت به خدای خودم گفتم🙂 ولی خب.... مثه تموم وقتا، بذار بهت بگم خوب یا ...

دعام کن خدا خیرت بده😔😔😔

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
2706