2733
2734
عنوان

کاش یجوری دلیلشو می فهمیدم

126 بازدید | 11 پست

من این چند روز راجبش تاپیک زیاد زدم 

ببخشید ولی اگه می تونین راهنمایی کنین

من به واسطه دوستم با پسری آشنا شدم و هنوز همو از نزدیک ندیدیم 

پنج روز پیش خودش پیام داد و باهم چت کردیم

بعد دیگه پیام نداد‌...

تو چت خوب پیش رفت همه چی

اول فکر کردم آنلاین نشده سه بار استوری گذاشتم و هر سه بار هم دیده ولی واکنشی نشون نداده

به نظرتون انفالوش کنم؟ یا قبلش بهش پیام بدم؟

دلیل این حرکت رو نفهمیدم واقعا

ممکنه پیام بده چند روز آینده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من پسرم ، اصلا واکنشی نشون نده! کاملا بی‌تفاوت ! اگه پیامم داد خیلی ذوق زده نشو ، اگه پیامم نداد بی‌خیال باش. استوری عاشقانه نذاری که طرف اشتباه حالیش شه!

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...

برات مهم نباشه ، ازین ارتباط ها هم نگیر ، کسی که واقعا تو رو بخواد رسما میاد  ، زندگیتو بکن

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج