2733
2734

اصلا انگار بعد سه سال عقد هنوز تکلیفمون با خودمون و زندگیمون مشخص نیست....

کلا زیاد ب اختلاف خوردیم

کم سن و سال و خام بودیم جفتمون 

شوهرم قبلا دست ب زن داشت و در حد چت خیانت کرد🤦🏻‍♀️

هنوزم عصبی هست.....ولی خب نمیزنه....🙄

بعد ولی انگار هنوزم تو اختلافیم 

مثلا سر ی سری چیزا بحث بود من تصمیم گرفتم دیگ بحث نکنم سر اونا ... 

( چادریم دوس دارم عبا بپوشم شوهرم اوکی نیست خیلی تک و توک می‌پوشم ولی شوهرم دوس داره کلا چادری باشم ... / خیلی دوس نداره پست و استوری بذارم تو / و چیزا کوچیک اینطوری ) 

ولی مثلا سر اینکه من دوس دارم دو تایی بریم بیرون یا حداقل کلا تایم و تفریح دو نفره داشته باشیم ولی شوهرم دوس داره چهارتایی بریم بیرون با رفیقاش....

یا مثلا من‌ همیشه بخشی از حقوقم رو می‌دادم دستش باشه باز اگر لازم داشتم ازش میگرفتم الان دوس ندارم بدم بهش ولی هی میگه و انتظار داره بدم بهش 

و ی سری خرجام هست واقعا 

از طرفی دلم براش میسوزه از طرفی اینطوری رسما نباید ب خودم برسم و پول همش دست شوهرم باشه ....

کلا اگر بخوام باهاش بمونم باید از نیازام بزنم تا زندگی با آرامش پیش بره

اونم اینطوری نیست که اهمیت نده 

ولی مثلا وقتی ب اون نیازم اهمیت میده ک دیگ من هیچ حسی بهش نداشته باشم 

یعنی مثلا اگر یچیزی رو الان بخوام ممکنه دو سال دیگ برام اوکی کنه .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مثل شمام دوساله عقدیم خانوادش هیچ کاری برام نکردن خودم خیلی مراعات کردم دست ب زنم داشت و بازم داره خیانتشو تو تل وقتی دعوا کرده بودیم و جدا بودیم ی روز اومد خونمون ب پدرم روز پدر بده دیدم رمز گوشی رو عوض کرده سیمکارتشو زدم ب گوشیم دیدم بله آقا با یکی چت کرده تو گروه های مختلفی هست و چند تا کاربری با نام خانومم بلاک کرده .نمی‌دونم دیگ زمانی ک جدابودیم با چند نفر بوده و چیکار می‌کرده بعد نیومد ب غلط کردن میوفتاد الآنم جداییم چون منو زد و گفت مهریتو ببخش طلاقت بدم .از ی طرفم پدرم اصلا پشتم نیس حالم خیلی بده 

چرا؟  منم خب بدیای خودمو دارم🙄 نمیدونم ولی شوهرم منو عامل همه سختی های زندگیش میدونه

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی از اول هر چقدر مراعات کنید بعدش بدتر از تو نیس منم خیلی خیلی مراعات کردم ی لباس برام نمیخره و اصلا هیچ مناسبتی ن خودش ن خانوادش برام ی شاخه گل نخریدن آخرش شوهرم میگ تو تو کله من نشستی .من مردم تو حق نداری تو هیچی دخالت کنی .... بخاطر اینه ک خودمون باعث شدیم اینجوری بشن مشکل از ما نیس از اینه ک انقد مراعات کردیم بخاطر زندگیمون و دوس داشتنمون باور کن استفاده کردن 

منم مثل شمام دوساله عقدیم خانوادش هیچ کاری برام نکردن خودم خیلی مراعات کردم دست ب زنم داشت و بازم دا ...

نمیدونم چی بگم....

منم این مدل روزا رو گذروندم...

وقتی تهدیدم می‌کرد....

دیگ الان فعلا باهمیم

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی از اول هر چقدر مراعات کنید بعدش بدتر از تو نیس منم خیلی خیلی مراعات کردم ...

اره منم حس میکنم اینطوری میشه

چون اونم انتظار داره هرچی اون بگه من بگم چشم 

2706